Zastosowania dla instancji

Cloud o wysokiej dostępności, dodawanie instancji w mniej niż minutę, analiza Big Data...

Zapoznaj się z przykładami zastosowań dla usługi Public Cloud.

Przeniesienie aplikacji na infrastrukturę cloud

Zalety:

Przestrzeń o wysokiej dostępnościDodatkowe dyskiProsty interfejsAbonament miesięczny

Oferta Public Cloud OVH jest szczególnie dostosowana do migracji aplikacji www i aplikacji firmowych do tej pory zainstalowanych na serwerach dedykowanych. Replikacja dysków SSD za pomocą RAID-u sprzętowego zapewnia trwałość systemów, a dane znajdujące się na dodatkowych dyskach są zabezpieczone, dzięki potrójnej replikacji zapewnionej przez Ceph. Innym atutem tej oferty są maksymalne oszczędności osiągane dzięki stałemu i przewidywalnemu obciążeniu zapewnianemu przez abonament miesięczny oraz elastyczność w nieprzewidzianych sytuacjach.

Nowość: Poznaj naszą darmową usługę Kubernetes do zarządzania Twoimi skonteneryzowanymi aplikacjami w chmurze OVH.

Zarządzanie wzrostem obciążenia

Zalety:

Dodanie serwera w mniej niż minutęIP Load BalancingAlert dotyczący zużyciaSkładnia cloud-init

Usługa Public Cloud OVH działająca samodzielnie lub przypisana do innych infrastruktur (nasze Serwery dedykowane lub Private Cloud), daje całkowitą elastyczność Twoim projektom. Odpowiadaj natychmiast na wzrosty obciążenia zwiększając liczbę instancji lub zwiększając tymczasowo zasoby przypisane do maszyny. Możesz zautomatyzować tę procedurę za pomocą skryptów po-instalacyjnych z cloud-init oraz kontrolując koszty, dzięki alertowi o wykorzystanych zasobach.

Większa dowolność dla programistów

Zalety:

Jedna faktura i zasilenie projektuDelegowanie uprawnieńPłatność w trybie godzinowymInstancje « VPS » w niższej cenie

Dzięki zarządzaniu każdym projektem, możesz przypisać budżet do każdego z Twoich zespołów. Zespoły te dysponują pełną dowolnością w korzystaniu z zasobów niezbędnych do programowania i testów. Rozwój Twoich projektów przyspiesza. Public Cloud OVH pozwala również na przetestowanie zachowania aplikacji z kilkudziesięcioma konfiguracjami w niskiej cenie.

Przyspieszenie masowego przetwarzania danych

Zalety:

Prywatne sieci o wysokiej wydajnościInstancje CPU i RAMLokalne dyski SSDAPI OpenStack kompatybilne z platformami zarządzania

Przetwarzanie wideo, kompilacja i integracja oprogramowania, analiza Big Data... Wiele projektów wymaga dużej mocy obliczeniowej. Nasze najbardziej wydajne serwery oferują do 32 rdzeni o wysokiej częstotliwości, lokalną przestrzeń SSD i są podłączone do sieci vRack, pozwalając na zakładanie klastrów. Dzięki API OpenStack możesz automatyzować rozpoczynanie i kończenie prac tak, aby płacić tylko za godziny użyteczne dla Twojej działalności.

Projekty korzystające z instancji Public Cloud

Sprawdź infrastruktury naszych klientów opierające się na instancjach Public Cloud.

SYSADMIN BADASS
NextRadioTV

Skalowalna infrastruktura, która może obsłużyć duże wzrosty ruchu.

Kulisy infrastruktury, która obsługuje cyfrową działalność stacji BFM, RMC i 01net.

Skorzystaj już teraz z naszych instancji cloud.