Public Cloud w Polsce

Chmura publiczna tylko kilka milisekund od Ciebie!

Czy wiesz, że serwery dedykowane i Public Cloud mogą komunikować się ze sobą w ramach sieci prywatnej? Poznaj naszą kompletną ofertę serwerów dedykowanych. Już od 179,99 PLN netto / m-c.

Dlaczego warto wybrać instancje Public Cloud?

Instancje (serwery wirtualne) Public Cloud łączą elastyczność i gwarantowane zasoby. W ciągu około minuty otrzymujesz dostęp do procesora, pamięci RAM i przestrzeni dyskowej oraz dostęp administratora (root), jak na serwerze dedykowanym. Public Cloud oferuje opcję płatności za godzinę oraz liczne funkcjonalności takie jak na przykład dodawanie zasobów bez reinstalacji. API OpenStack pozwala na zautomatyzowanie infrastruktury.

Poznaj wszystkie funkcjonalności

Wydajność i wysoka dostępność

OVH zapewnia gwarantowane zasoby. Dostęp do pełnych zasobów, bez limitu czasu użytkowania.

Przystępność

Samodzielny serwer czy kompletna infrastruktura? Panel klienta pomaga w określeniu zapotrzebowania. System płatności został uproszczony: jedna cena za godzinę lub za miesiąc dla każdej maszyny, bez niespodzianek.

Elastyczność

Dostosuj instancje do zapotrzebowania, przechodząc na wyższą lub niższą ofertę instancji. Możesz to zrobić w każdej chwili. Możesz dodawać dyski oraz IP i je przenosić między instancjami.

Open source i odwracalność

OVH wykorzystuje API OpenStack zapewniając mobilność środowisk cloud i hybrydowe działanie między OVH i poszczególnymi dostawcami usług w chmurze.

Lokalizacje Public Cloud OVH

Lokalizacje PCI na świecie

Poznaj ofertę w naszych najnowszych centrach danych

Ekspert? Interfejs przygotowany z myślą o Tobie!

Kompletna infrastruktura za pomocą kilku kliknięć

Jesteś programistą lub specjalistą z zakresu infrastruktur i chcesz korzystać z bardziej technicznego interfejsu. OVH daje Ci dostęp do interfejsu OpenStack Horizon oraz do standardowego API OpenStack. Możesz więc korzystać z ekosystemu (kompatybilne narzędzia, dokumentacja, przewodniki,...) największego na świecie projektu open source.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszych technologii?
Sprawdź, jak nasi klienci używają instancji cloud.

Skorzystaj już teraz z naszych instancji cloud.

Historie klientów OVH

Dowiedz się, w jaki sposób klienci używają naszych rozwiązań

3CX


3CX, twórca rozwiązań Unified Communications udoskonala centralę telefoniczną software dzięki użyciu infrastruktury chmurowej


Dowiedz się więcej

MDDV


Ostre cięcie kosztów chmury - MDDV optymalizuje infrastrukturę dla software house’ów dzięki rozwiązaniom hybrydowym


Dowiedz się więcej