Public Cloud w Polsce

Chmura publiczna tylko kilka milisekund od Ciebie!

Kod aktywacyjny vouchera zasila przedpłacone konto OVH i umożliwia bezpłatne uruchomienie i korzystanie z usługi Public Cloud w polskim centrum danych do kwoty 100 zł (netto). Każde zużycie zasobów powyżej tej kwoty lub po wygaśnięciu ważności środków spowoduje naliczenie opłat zgodnie z cennikiem oraz wystawienie faktury VAT. Chcąc zrezygnować z usługi bez ponoszenia dodatkowych kosztów, niezbędne jest usunięcie projektu w Panelu klienta OVH, do którego został przypisany voucher, przed przekroczeniem kwoty zasilenia. Zasilenie konta za pomocą vouchera można uruchomić jedynie dla klientów nieposiadających (aktualnie oraz w przeszłości) utworzonych projektów w ramach usługi Public Cloud (rozliczenie godzinowe lub miesięczne, system operacyjny Windows lub Linux). Kod jest ważny do 31 grudnia 2018, należy go aktywować w Panelu klienta podczas tworzenia nowego projektu. Zasilenie konta przedpłaconego jest ważne przez 1 miesiąc. Każdy klient po wprowadzeniu kodu w Panelu klienta jest poddawany weryfikacji, która może wpłynąć na opóźnienie aktywacji vouchera. Voucher nie ma żadnej wartości handlowej i nie może zostać wymieniony na ekwiwalent pieniężny.

Dlaczego warto wybrać instancje Public Cloud?

Instancje (serwery wirtualne) Public Cloud łączą elastyczność i gwarantowane zasoby. W ciągu około minuty otrzymujesz dostęp do procesora, pamięci RAM i przestrzeni dyskowej oraz dostęp administratora (root), jak na serwerze dedykowanym. Public Cloud oferuje opcję płatności za godzinę oraz liczne funkcjonalności takie jak na przykład dodawanie zasobów bez reinstalacji. API OpenStack pozwala na zautomatyzowanie infrastruktury.

Poznaj wszystkie funkcjonalności

Wydajność i wysoka dostępność

OVH zapewnia gwarantowane zasoby. Dostęp do pełnych zasobów, bez limitu czasu użytkowania.

Przystępność

Samodzielny serwer czy kompletna infrastruktura? Panel klienta pomaga w określeniu zapotrzebowania. System płatności został uproszczony: jedna cena za godzinę lub za miesiąc dla każdej maszyny, bez niespodzianek.

Elastyczność

Dostosuj instancje do zapotrzebowania, przechodząc na wyższą lub niższą ofertę instancji. Możesz to zrobić w każdej chwili. Możesz dodawać dyski oraz IP i je przenosić między instancjami.

Open source i odwracalność

OVH wykorzystuje API OpenStack zapewniając mobilność środowisk cloud i hybrydowe działanie między OVH i poszczególnymi dostawcami usług w chmurze.

Lokalizacje Public Cloud OVH

Lokalizacje PCI na świecie

Poznaj ofertę w naszych najnowszych centrach danych

Ekspert? Interfejs przygotowany z myślą o Tobie!

Kompletna infrastruktura za pomocą kilku kliknięć

Jesteś programistą lub specjalistą z zakresu infrastruktur i chcesz korzystać z bardziej technicznego interfejsu. OVH daje Ci dostęp do interfejsu OpenStack Horizon oraz do standardowego API OpenStack. Możesz więc korzystać z ekosystemu (kompatybilne narzędzia, dokumentacja, przewodniki,...) największego na świecie projektu open source.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszych technologii?
Sprawdź, jak nasi klienci używają instancji cloud.

Skorzystaj już teraz z naszych instancji cloud.

Historie klientów OVH

Dowiedz się, w jaki sposób klienci używają naszych rozwiązań

3CX


3CX, twórca rozwiązań Unified Communications udoskonala centralę telefoniczną software dzięki użyciu infrastruktury chmurowej


Dowiedz się więcej

MDDV


Ostre cięcie kosztów chmury - MDDV optymalizuje infrastrukturę dla software house’ów dzięki rozwiązaniom hybrydowym


Dowiedz się więcej