OVH Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy: 50000,00 zł
Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Nr KRS: 0000220286
REGON: 933029040 NIP: 899-25-20-556
ul. Swobodna 1
50-088 Wrocław
Prezes Zarządu: Miroslaw Klaba

OVH Sp.zoo jest spółką zależną spółki OVH Groupe SAS, zarejestrowanej w Rejestrze Handlowym Spółek w Lille pod numerem 537 407 926, z siedzibą pod adresem 2, rue Kellermann, 59100 Roubaix.

Warunki korzystania ze strony internetowej www.ovh.pl

Strona internetowa oraz każdy z jej elementów, w tym między innymi znaki towarowe, logo, ikony, infografiki, zdjęcia, są chronione międzynarodowym prawem własności intelektualnej. Treści znajdujące się na stronie internetowej są własnością OVH lub innych firm. Wykorzystywanie, kopiowanie i rozpowszechnianie całości lub części strony i/lub jej elementów bez wyraźnej zgody OVH jest zabronione.

Poniżej znajduje się lista znaków towarowych zarajestrowanych przez OVH we Francji, w Unii Europejskiej oraz na świecie. Informujemy, że nie jest to pełna lista. Brak na tej liście znaku towarowego należącego do OVH nie stanowi rezygnacji przez OVH z praw do własności intelektualnej.

CHTIX

CLUSTERCLOUD

CORECLOUD

DEVCLOUD

EBACKUP

ECOFAX

ECOSALLE

GAMEPLAN

h

HPCdrive

HPCspot

HUBIC

Hubic your hub in the cloud

ISGENUG

ITIFAX

KEMEDA

KEMSIRVE

KIMFS

KIMSUFI

MINICLOUD

MON SITE

NO!BOX

OBX

ON VOUS HEBERGE

OverTheBox

OVH

OVH Cloud Tour

OVH TELECOM

OVH Whois Offuscator

OVH.com Innovation is Freedom

OWO

OXALYA

PRIVATECLOUD

PUBLIC CLOUD INSTANCE

RUNABOVE

SO YOU START

SO YOU START.com

SYS

TEL2PAY

TELTOPAY

Pozostałe znaki towarowe oraz logo pojawiające się na stronie są wyłączną własnością firm trzecich i OVH nie posiada do nich żadnych praw. Podlegają one ochronie praw własności intelektualnej. Nie można wykorzystywać ani kopiować znaków towarowych tych firm bez ich wyraźnej zgody. W przypadku chęci wykorzystywania tych znaków towarowych należy zwrócić się do ich właścicieli.

Dane osobowe

Przeglądanie zasobów umieszczonych na stronach ovh.pl nie wymaga podawania Państwa danych osobowych. Jednakże niektóre jej elementy (np. formularz kontaktowy, zgłoszenie swojej kandydatury na wybrane stanowisko, formularz zamówienia) ich wymagają, aby zakończyć kontakt lub zaproponować Państwu lepszą usługę.

Moje konto klientaKontakt z Działem SprzedażyWebmail OVHcloud Blog

Witamy w OVHcloud!

Zaloguj się, aby złożyć zamówienie, śledzić jego status oraz zarządzać produktami i usługami

Zaloguj się