Managed Big data cluster

Twój w pełni zarządzany klaster Big data od Cloudera

Thumbnail

OVH, Claranet i Cloudera wspólnie wprowadzają na rynek zarządzaną i bezpieczną usługę Big data.

Wydajność infrastruktury chmurowej OVH w połączeniu z doświadczeniem firm Claranet i Cloudera jest odpowiedzią na Twoje potrzeby związane z projektami Big data.

Managed  Cloudera by Claranet gwarantuje wysoki poziom usług i bezpieczeństwa oraz zapewnia pomoc we wdrożeniu przez cały czas dzierżawy usługi. 

 

Poznaj naszą ofertę w pełni zarządzanego klastra Big data

Managed Cloudera

Weź udział w przygotowanym przez nas programie wsparcia oraz warsztatach, które pomogą Ci znaleźć rozwiązanie techniczne najbardziej dostosowane do Twoich potrzeb.

Indywidualna wycena
Thumbnail

Infrastruktura cloud od OVH

Thumbnail

Usługa hostowana w niezależnej chmurze

Thumbnail

Wiedza ekspercka i wsparcie

Thumbnail

Licencje Cloudera Enterprise

Thumbnail

Usługa zarządzana przez Claranet

Thumbnail

Kontakt z obsługą klienta 24/7

Skontaktuj się z naszym partnerem Claranet

Wypełnij formularz, aby skontaktować się z partnerem OVH - Claranet, który przeanalizuje Twój projekt

GDPR opt in
Dane wskazane w niniejszym formularzu są gromadzone za Twoją zgodą i przeznaczone do wiadomości OVH S.A.S jako podmiotu przetwarzającego dane. Dane te mogą zostać przekazane podwykonawcom firmy działającym na wyraźne polecenie OVH S.A.S oraz jednostkom Grupy OVH. W związku z powyższym, pod warunkiem, że jednostka Grupy OVH podpisała wiążące reguły korporacyjne, dane te mogą podlegać transferowi poza granice Unii Europejskiej. Dane wprowadzone do tego formularza są gromadzone w celu przetwarzania Twojego zapytania i będą mogły zostać użyte do celów związanych z zarządzaniem relacjami z klientami i komunikacją handlową, z zachowaniem przepisów, którym podlega OVH. Dane przechowywane są przez okres 36 (trzydziestu sześciu) miesięcy od czasu ostatniego kontaktu ze strony klienta. Masz prawo, z uzasadnionego powodu, wnieść skargę do właściwego organu nadzorczego, a także prawo dostępu do dotyczących Ciebie danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przeniesienia oraz sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Aby skorzystać z tego prawa, złóż odpowiedni wniosek, wypełniając przeznaczony do tego celu formularz.

Nasi partnerzy

Thumbnail

Według firmy Cloudera dane sprawiają, że to, co jest niemożliwe dzisiaj, staje się możliwe jutro. Cloudera umożliwia przekształcanie złożonych danych w dane operacyjne. Cloudera oferuje nowoczesną platformę Machine Learning i Analitics zoptymalizowaną pod kątem chmury. Największe przedsiębiorstwa na świecie wybrały rozwiązanie Cloudera w celu realizacji najambitniejszych projektów biznesowych.

Thumbnail

Firma Claranet, założona w 1996 r., jest dostawcą usług zarządzanych, specjalizuje się w rozwiązaniach sieciowych i hostingu aplikacji. Grupa Claranet posiada 35 biur i 37 centrów danych na świecie, zatrudnia 1 800 pracowników w 8 krajach. Jest jednym z głównym dostawców usług zarządzanych w Brazylii i w Europie (obroty na poziomie 360 mln euro) i dostarcza rozwiązania sieciowe oraz hostingowe dla ponad 6 500 klientów ze wszystkich sektorów.