Jak zadbać o bezpieczeństwo chmury obliczeniowej?

Prywatna sieć wirtualna, Load Balancer, ochrona przed atakami DDoS: wybierz najlepsze dla Ciebie rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo Twojej infrastruktury.

Usługi sieciowe

Thumbnail

Prywatna sieć (vRack)

Prywatna sieć wirtualna umożliwia bezpieczne łączenie i izolowanie serwerów. Skorzystaj z rozwiązania vRack i zbuduj globalną infrastrukturę w chmurze, bez względu na to, gdzie zlokalizowane są Twoje maszyny.

Dostępna z wieloma usługami OVH

Poznaj rozwiązanie vRack

Serwery dedykowane Public Cloud Private Cloud

Thumbnail

OVHCloud Connect

OVHCloud Connect, rozwiązanie do tworzenia infrastruktury hybrydowej, umożliwia podłączenie Twojej własnej sieci do infrastruktury hostowanej w centrach danych OVH. Rozwijaj Twoją chmurę za pomocą bezpiecznej i wydajnej sieci prywatnej.

Od 1359,00 PLN netto/m-c

Poznaj OVHCloud Connect

Serwery dedykowane Public Cloud Private Cloud

Thumbnail

Dodatkowe adresy i bloki IP

Dzięki dodatkowym adresom oraz blokom IP zyskujesz elastyczność niezbędną do rozwoju Twoich projektów. Dzięki IP Failover możesz, w razie potrzeby, przełączyć IP z jednego serwera na inny, a także zadbać o międzynarodowy zasięg, korzystając z geolokalizowanych adresów IP w interesujących Cię krajach.

Od 8,00 PLN netto/ IP

Dowiedz się więcej o adresacji IP

Serwery dedykowane Public Cloud Private Cloud

Rozwiązania dodatkowe

Thumbnail

Równoważenie obciążenia

Gwarantowana elastyczność i wysoka dostępność Twoich produktów w chmurze dzięki usłudze Load Balancer od OVH. Ruch generowany przez Twoje usługi rozdzielany jest pomiędzy różne adresy IP w celu uzyskania optymalnego czasu odpowiedzi i wydajności.

Od 88,99 PLN netto/ m-c

Poznaj usługę Load Balancer

Serwery dedykowane Public Cloud Private Cloud VPS

 

 

Thumbnail

Ochrona Anty-DDoS

Rozwiązanie Anty-DDos, włączone do wszystkich usług OVH, zapewnia stałą, niezawodną ochronę przed atakami typu rozproszona odmowa dostępu. W przypadku ataku praca Twojej infrastruktury nie zostaje zakłócona.

Rozwiązanie włączone do usług OVH

Poznaj ochronę Anty-DDoS

Serwery dedykowane Public Cloud Private Cloud VPS

Thumbnail

Dlaczego powinieneś zabezpieczyć Twoją infrastrukturę?

Zarówno małe, jak i duże firmy mogą stać się pewnego dnia celem ataku. Najbardziej powszechnym wśród ataków jest atak DDoS. W jego wyniku dana usługa staje się niedostępna ze względu na wysycenie zasobów serwera, do którego zostały wysłane zapytania w ilości przeciążającej system. Niewłaściwe zabezpieczenie Twojej infrastruktury może Cię również narazić na wyciek lub utratę danych. Nie zwlekaj z podjęciem kroków, aż dojdzie do incydentu.

Thumbnail

Jak zwiększyć bezpieczeństwo chmury obliczeniowej?

Wybierz model Secure by design, czyli chmurę zaprojektowaną specjalnie, aby zapewnić bezpieczeństwo i ochronę Twoich projektów przed incydentami. Przeszkolenie i uwrażliwienie Twojego zespołu na kwestie związane z bezpieczeństwem jest kluczowe, abyś mógł stawić czoła każdej sytuacji. Zespoły OVH są do Twojej dyspozycji, aby wesprzeć Cię w tym procesie.

Thumbnail

"W OVH traktujemy poważnie kwestie bezpieczeństwa i dostępności danych naszych klientów."

Dlatego też oferujemy kompletne rozwiązania, aby zapewnić wysoką dostępność infrastruktury w każdym momencie. Z tego względu ochrona Anty-DDoS włączona jest do wszystkich usług OVH. Zapewniamy bezpieczeństwo naszych rozwiązań chmurowych, stale doskonaląc naszą infrastrukturę.

Moje konto klientaKontakt z Działem SprzedażyWebmail OVHcloud Blog

Witamy w OVHcloud!

Zaloguj się, aby złożyć zamówienie, śledzić jego status oraz zarządzać produktami i usługami

Zaloguj się