Instancje GPU

Chmura obliczeniowa do przetwarzania wielu jednoczesnych zadań. Dostępna w rozliczeniu godzinowym i miesięcznym.

NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti

Procesor graficzny Nvidia najnowszej generacji, oparty na architekturze Pascal. Dzięki równoległej architekturze obliczeniowej CUDA, oferuje radykalny wzrost wydajności obliczeń i znajduje szereg zastosowań w dziedzinach, takich jak przetwarzanie video czy głębokie uczenie.

GeForce GTX 1080 Ti:
  • 3584 rdzenie CUDA
  • 11 GB GDDR5X
  • Maksymalna przepustowość 484 GB / s
  • Nvidia GPU Boost 3.0 Technology
wideo
Wideo
Przyspiesz przetwarzanie i kodowanie filmów, wykorzystując równoległą architekturę obliczeniową CUDA z 3 584 rdzeniami.
3d
3D
Korzystaj z mocy obliczeniowej procesora graficznego GPU do generowania animacji i obrazów.
programowanie
Programowanie
Machine Learning: system obliczeń równoległych, jaki zapewniają obliczenia na układach GPU, pozwala na efektywniejsze i szybsze przetwarzanie danych w uczących się algorytmach.

Dlaczego GPU?

Akceleratory GPU (Procesory graficzne), w przeciwieństwie do klasycznych procesorów CPU, są oparte na równoległej architekturze. Koncepcja ta, początkowo przeznaczona tylko do wykonywania operacji graficznych (OpenGL/Direct3D), zaadaptowana została do obsługi aplikacji, które wykorzystywały do tej pory klasyczne CPU. Dzięki językom programowania takim jak CUDA i OpenCL, mogą one teraz korzystać z potencjału, jaki dają równoległe obliczenia.

Akcelerowane obliczenia na układach GPU znajdują zastosowanie w aplikacjach z dziedzin , takich jak przetwarzanie obrazów, bioinformatyka czy analityka danych. Pozwalają na przekazanie obliczeniowo wymagającej części zadań aplikacji do układów GPU, co znacząco przyspiesza aplikację dla użytkownika.

Chmura obliczeniowa na najlepszej technologii

Doświadczenie

OpenStack jest wspierany i wykorzystywany przez firmy, takie jak PayPal, WalMart, NASA i CERN.

Standard

OpenStack kładzie nacisk na współoperatywność dostawców. Korzystaj z tego samego API, bez względu na to, kto jest dostawcą chmury.

Chmura hybrydowa

Połącz prywatną chmurę obliczeniową z Public Cloud OVH i wykorzystuj strategię hybrydową dla swoich projektów.

Społeczność

OpenStack jest jednym z najbardziej aktywnych projektów open source. Zrzesza więcej użytkowników niż projekt związany z kernelem Linux.

Czy wiesz, że...?

OVH jest jednym z dostawców infrastruktury (Infrastructure Donor) dla Fundacji OpenStack. Nowe funkcjonalności i łatki są kompilowane, testowane i integrowane na instancjach Public Cloud OVH.