Nowe lokalizacje Public Cloud OVH

Korzyści i możliwości

OVH kontynuuje ekspansję międzynarodową, otwierając kolejne lokalizacje, w których dostępna jest oferta Public Cloud: WAW1 w Warszawie (Polska), DE1 we Frankfurcie (Niemcy), UK1 w Londynie (Wielka Brytania), SYD w Sydney (Australia) lub SGP w Singapurze.

Public Cloud OVH kilka milisekund od Ciebie

W OVH wiemy, jak ważna może być każda milisekunda. Korzystanie z hostingu w centrum danych znajdującym się blisko Ciebie znacznie skraca latencję. Dzięki temu możesz udostępniać zasoby jak najbliżej lokalizacji użytkowników Twoich usług.

Rozwijaj Twoją infrastrukturę w różnych centrach danych

Dystrybucja aplikacji w różnych miejscach jest w przypadku niektórych projektów dobrym rozwiązaniem. Umożliwia bowiem wzmocnienie Twojej infrastruktury poprzez równoważenie obciążenia lub replikację instancji w różnych centrach danych w przypadku wdrażania planu Disaster Recovery (DRP).

Wszystkimi Twoimi usługami możesz zarządzać z poziomu jednego panelu klienta.

Działaj w zgodności z lokalnymi przepisami prawa

Dzięki obecności OVH na całym świecie masz możliwość przechowywania danych w centrach danych w pobliżu Twoich klientów i zgodnie z lokalnymi przepisami prawa.

Bezpieczeństwo i ochrona danych klientów to nasze kluczowe wartości. Dlatego OVH podejmuje na tym polu liczne inicjatywy:

  • Firma OVH uczestniczyła w redagowaniu i wdrażaniu kodeksu postępowania CISPE (ang. Cloud Compliance Services Providers in Europe).
  • Firma OVH intensyfikuje działania wynikające ze zobowiązań, jakie podjęła w zakresie ochrony danych osobowych zgodnie z Ogólnym rozporządzeniem o Ochronie Danych (GDPR), które wejdzie w życie 25 maja 2018 r.

Więcej informacji: http://www.eugdpr.org/