OVH Public Cloud

Korzystaj z zabezpieczonych i gwarantowanych zasobów.

story of public cloud ovh
Zalety:
  • Stała wydajność bez nadmiernej alokacji zasobów;
  • Kwestie bezpieczeństwa zlokalizowane na poziomie infrastruktury;
  • Odwracalność i interoperacyjność między infrastrukturami IaaS.

Wydajność i wysoka dostępność

Na rynku usług cloud computing istnieje tendencja do proponowania bardzo dużej ilości gam i modeli instancji oraz innych wirtualnych maszyn. Wyjaśnieniem tego nadmiaru i złożoności ofert jest poszukiwanie wydajności na różnych poziomach.

Public Cloud OVH proponuje wszystkim użytkownikom gwarantowane zasoby, bez nadmiernej alokacji. Korzystasz więc ze 100% zasobów oraz zoptymalizowanej i stałej wydajności. Wysoka dostępność danych jest możliwa dzięki opcji dodawania dysków, potrójnej replikacji i rozproszonemu przechowywaniu (technologia Ceph).

Bezpieczeństwo infrastruktury Cloud

Ryzyko związane z bezpieczeństwem usług w ramach infrastruktur cloud computing znajduje się w centrum zainteresowania specjalistów. Podejście IaaS posiada wiele zalet w tym zakresie. Najważniejsze spośród nich to odizolowanie maszyn, odwracalność, ochrona i poufność instalowanych danych.

Dzięki temu, że oferta Public Cloud OVH nie posiada nadmiernych zasobów, nie odczuwasz efektu « Noisy Neighbor », zamówione zasoby są fizycznie przypisane. Dzięki technologii OpenStack możesz zarządzać i automatyzować operacje między dostawcami usług cloud nie przejmując się wiekiem i typem sprzętu. System Anty-DDoS OVH jest dostępny w 17 centrach danych, we Francji i w Kanadzie.

Przejdź spokojnie na OVH Public Cloud

Public Cloud to jedna z najbardziej obiecujących usług na runku NTIC. Elastyczność i możliwość zmniejszenia kosztów zostały uznane przez profesjonalistów i analityków. Migracja na infrastrukturę cloud wymaga kontrolowanego podejścia, dzięki rozwiązaniu public cloud, które przestrzega najlepszych praktyk na rynku.

Przetestuj najpierw najważniejsze operacje na serwerach, woluminach i przestrzeni dyskowej, na kluczach SSH, regułach bezpieczeństwa i snapshotach. Rozpocznij od wąskiego zakresu, następnie rozszerzaj strefę działań. Zespół pomocy technicznej udzieli Ci wsparcia. Będziesz mógł w spokoju zaprosić swoich klientów na swoją nową platformę.