Nowe linie serwerów dedykowanych OVH łączą prostotę, wysoką wydajność i wszechstronność

Warszawa | 26-03-2019

Nowe linie serwerów dedykowanych OVH łączą prostotę, wysoką wydajność i wszechstronność

Innowacje idealnie dostosowane do potrzeby profesjonalistów

Oferta serwerów dedykowanych OVH dostosowuje się do zmieniających się potrzeb klientów. Cztery linie produktowe ułatwią wybór rozwiązania przy zachowaniu podstawowych wartości, takich jak dostępność i elastyczność oraz komponenty najnowszej generacji. Linia produktów OVH Rise łączy prostotę i wysoką wydajność, spełniając potrzeby bardzo małych firm; linia Advance jest przeznaczona dla małych i średnich firm i umożliwia szybkie wdrażanie aplikacji; linia Infrastructure jest natomiast skierowana do przedsiębiorstw i organizacji o wysokich wymaganiach w zakresie mocy obliczeniowej, pamięci masowej i pasma sieciowego; z kolei linia HG szczególnie kierowana jest firm wymagających rozwiązań do intensywnego przetwarzania danych, zastosowań Big Data oraz tworzenia infrastruktur o bezkompromisowej wydajności.

Niezależnie od tego czy chodzi o migrację do chmury, wsparcie rozwoju firmy, czy spełnienie krytycznych wymagań biznesowych, cztery nowe linie serwerów fizycznych OVH oferują szerokie spektrum konfiguracji, w których zastosowano najnowsze innowacje technologiczne. Klienci zyskują zatem zoptymalizowane rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych, specyficznych potrzeb.

Na rynku, na którym oferta chmurowa staje się coraz bardziej rozbudowana i skomplikowana, my wybraliśmy prostotę, która w żaden sposób nie ogranicza atutów rozwiązań OVH, takich jak konkurencyjny wskaźnik wydajności do ceny, różnorodność modeli oraz szybkość wdrożenia – powiedział Xavier Perret, wiceprezes, dyrektor ds. rozwiązań cyfrowych i marketingu w OVH. – OVH podtrzymuje swoją wizję chmury smart (z ang. simple, multilocal, accessible, reversible, transparent), czyli prostej, dostępnej lokalnej, przystępnej, odwracalnej i transparentnej.

 

OVH – najlepsze serwery dedykowane w swojej klasie, gotowe do pracy w zaledwie 120 sekund

Na stronie OVH.pl firmy mogą znaleźć serwery najbardziej odpowiadające ich oczekiwaniom i potrzebom w zakresie krytyczności infrastruktury. Dzięki kompleksowej kontroli linii produkcyjnej i zautomatyzowanym procesom, OVH nie tylko umożliwia swoim klientom wybór jednego lub więcej dedykowanych serwerów za pomocą jednego kliknięcia, ale przede wszystkim udostępnia je w ciągu zaledwie 120 sekund. To znacząca korzyść w sytuacji, gdy szybka dostawa jest kluczem do konkurencyjności firmy.

Dzięki technologii vRack[1] łączenie dedykowanych serwerów w sieć prywatną jest bardzo proste, podobnie jak kojarzenie ich z innymi usługami chmury prywatnej lub chmury publicznej OVH, aby móc dynamicznie skalować infrastrukturę zgodnie z aktualnymi potrzebami oraz budować środowiska hybrydowe.  

Tak jak wszystkie dedykowane serwery OVH, nowe linie serwerów spełniają najostrzejsze standardy bezpieczeństwa, zgodnie z normą ISO/IEC 27001[2]. Ponadto oferowana w standardzie ochrona anty-DDoS powstrzymuje wszystkie rodzaje ataków DDoS przez całą dobę, bez żadnych ograniczeń co do ich rozmiaru oraz czasu trwania. Dane użytkowników są dostępne i chronione w centrum danych wybranym przez klienta. Dodatkowo w wybranych liniach pojawi się możliwość zwiększenia przepustowości dla sieci wewnętrznej (vRack) oraz zewnętrznej do 10 Gbps, co jest odpowiedzią na potrzeby wielu współczesnych biznesów.

OVH Rise – zacznij od pierwszego serwera

Oferta dostępna wkrótce

  • Serwery z linii Rise spełnią oczekiwania klientów obeznanych z technologiami, którzy szukają rozwiązania do hostingu witryn internetowych, gier lub streamingu.
  • Oprócz najwyższego stopnia dostępności i bezpieczeństwa, linia produktów Rise oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny i jest dostępna w kilku centrach danych na świecie, zapewniając minimalne opóźnienia.

OVH Advance – szybko wdrażaj aplikacje

Już dostępna

  • Linia produktów Advance odpowiada na potrzeby małych i średnich firm, które chcą zainwestować w wysokowydajne i wszechstronne serwery. Szczególnie rekomendowana do hostingu stron internetowych, złożonych aplikacji biznesowych (np. systemów ERP), systemów zarządzania relacjami z klientami (CRM) oraz wirtualizacji i utrzymywania baz danych.
  • Linia produktów Advance składa się z siedmiu serwerów podzielonych na dwa typy konfiguracji w zależności od mocy obliczeniowej i wielkości pamięci masowej.
  • Klienci – w ramach tej samej ceny – mogą wybrać konfigurację dysków w serwerze, dyski talerzowe HDD lub szybkie dyski NVMe SSD.

OVH Infrastructure – łatwo zbuduj własną infrastrukturę

Oferta dostępna wkrótce

  • Linię produktów Infrastructure zaprojektowano pod kątem każdej wielkości firm, a także uniwersytetów i agencji rządowych, które wymagają skalowalności. Moc obliczeniowa, pamięć masowa i przepustowość sieci są dostosowane do architektury klastrowej.
  • Linia tych produktów szczególnie nadaje się do zarządzania dużymi bazami danych, konteneryzacji oraz aplikacji wielowarstwowych.

OVH HG – zabezpiecz aplikacje o krytycznym znaczeniu

Oferta zostanie wkrótce uaktualniona

  • Linię produktów HG zaprojektowano z myślą o badaniach naukowych, krytycznych aplikacjach biznesowych, rozproszonym przetwarzaniu danych i bardzo szybkich transakcjach w dużych organizacjach prywatnych i publicznych.
  • Serwery HG są w pełni konfigurowalne i skalowalne, dzięki czemu spełnią najwyższe wymagania w zakresie bezpieczeństwa i odporności na awarie. Dostępne są wstępnie przygotowane konfiguracje dostosowane do wymagających zastosowań, które ułatwiają dokonanie wyboru.
  • Serwery te są wyposażone procesory w układzie podwójnym i obsłużą intensywne obciążenia robocze, takie jak wysokowydajne przetwarzanie danych (HPC), Big Data, sztuczna inteligencja, procesy głębokiego uczenia oraz bazy danych przetwarzane w pamięci.

 

[1] Sieć prywatna vRack jest dostępna w liniach produktów Advance, Infrastructure i HG.

[2] Certyfikat ten dotyczy centrów danych OVH w Roubaix (RBX2, 3, 5, 6, 7), Strasburgu (SBG1, 3, 4), Beauharnois (BHS1-BHS7), Singapurze i Sydney.

O grupie OVH

OVH jest dostawcą hiperskalowalnych rozwiązań chmurowych o nieprzeciętnej wydajności. Jest największym europejskim liderem cloud, a zarazem chmurą alternatywną. Założona w 1999 r. we Francji, przez polską rodzinę Klaba, grupa OVH zarządza 28 centrami danych w 12 lokalizacjach, na 4 kontynentach. Firma rozwija globalnie własną sieć światłowodową oraz zarządza zintegrowanymi usługami hostingowymi. OVH dostarcza innowacyjne rozwiązania technologiczne dla ponad 1,4 mln klientów na całym świecie, działając w oparciu o własną infrastrukturę, działy R&D oraz oferując wsparcie 24h. DNA marki tworzą wartości, takie jak: szacunek wobec jednostki, poszanowanie wolności oraz równość w dostępie do najnowszych technologii. Polski oddział OVH został założony we Wrocławiu w 2004 roku i nieprzerwanie realizuje z sukcesem misję firmy – „Wolność dzięki innowacji”, czyli „Innovation for Freedom”.

Kontakt dla mediów | Joanna Parasiewicz | OVH Communication & Marketing Manager

joanna.parasiewicz@corp.ovh.com
+48 606 133 954