OVH wyróżnione w ramach VMware Partner Innovation Award

Wrocław, 21 marca 2016

OVH wyróżnione w ramach VMware Partner Innovation Award

Firma OVH otrzymała kolejne prestiżowe wyróżnienie przyznane przez światowego lidera w dziedzinie wirtualizacji – VMware. Tym razem uhonorowano ją nagrodą „Partner Innovation Award” w kategorii „Global and EMEA Service Provider of the Year”, przyznaną podczas imprezy VMware Partner Leadership Summit 2016 w Scottsdale, AZ (6-9 marca 2016 r.).

To międzynarodowe wyróżnienie potwierdza, że jesteśmy liderem i że możemy oferować naszym klientom coraz bardziej innowacyjne rozwiązania” - mówi Laurent Allard, CEO OVH. “Doskonale wpisuje się ono w nasze plany na poziomie światowym, szykujemy bowiem masowe inwestycje, które pozwolą na otwarcie 12 nowych centrów danych w kolejnych latach. Pozwoli nam to nie tylko na rozwój w dwunastu nowych krajach, lecz również na wzmocnienie naszych pozycji między Ameryką Północną i Europą" – dodaje L. Allard.

Jestem szczęśliwy mogąc nagrodzić małą grupę partnerów. Laureaci wyróżnili się w 2015 roku swoimi realizacjami oraz dążeniem do doskonałości” - deklaruje Geoff Waters, wiceprezes, Global Service Provider Channel w Vmware - “VMware gratuluje OVH otrzymania nagrody Global VMware Partner Innovation. Nie możemy się już doczekać dalszej współpracy w 2016 roku.

W tym roku VMware wyróżniło ofertę OVH Dedicated Cloud – nagrodzono ją ze względu na dedykowany sprzęt, możliwość utworzenia do 4 000 sieci vLan oraz darmowe techniczne sesje szkoleniowe organizowane przez OVH i VMware. Oferta ta cieszy się dużym uznaniem, a korzysta z niej już kilka tysięcy klientów na całym świecie. Wśród nich znajdują się firmy takie jak Voyages SNCF, BFM TV, Villeroy & Boch, CGI i XTM international (brytyjski producent oprogramowania specjalizujący się w tłumaczeniach).

Grupa OVH, która posiada już dwa biura w Kanadzie (jedno w Montrealu, drugie w Quebecu) oraz centrum danych w Beauharnois (z możliwością zainstalowania do 360 000 serwerów) w 2016 roku otworzy dwa centra danych w Stanach Zjednoczonych, na wschodnim i zachodnim wybrzeżu.

Informacje na temat OVH

OVH to firma specjalizująca się w usługach cloud i infrastrukturach internetowych, proponująca innowacyjne produkty i usługi www, dedykowane, cloud oraz usługi telekomunikacyjne. Firma OVH została założona w 1999 roku i jest partnerem setek tysięcy firm na całym świecie. Swój sukces firma zawdzięcza modelowi biznesowemu opartemu na innowacyjności, pełnemu kontrolowaniu produkcji i utrzymania serwerów oraz wsparcia dla klientów. W zakresie każdej usługi i każdego proponowanego rozwiązania OVH jest w stanie zagwarantować swoim klientom stabilne i niezawodne oferty z najlepszą relacją jakości i ceny.