Nowa oferta hubiC: 100 GB w cenie 10 €/rok lub 1 €/miesiąc i 10 TB w cenie 50 €/rok lub 5 €/miesiąc

Roubaix, 27 marca 2015

Nowa oferta hubiC: 100 GB w cenie 10 €/rok lub 1 €/miesiąc i 10 TB w cenie 50 €/rok lub 5 €/miesiąc

OVH świętuje założenie 500 000. konta hubiC i udostępnia nowy jeszcze bardziej atrakcyjny cennik.

OVH udostępniło dziś dwie nowe oferty rozwiązań przechowywania danych as a service. Oferta 100 GB sprzedawana w cenie 1 € brutto na miesiąc kosztuje 10 € za okres roku. Oferta 10 TB kosztuje 50 € na rok.
Darmowa oferta 25 GB jest nadal dostępna i umożliwia użytkownikom przetestowanie usługi.

Ultra bezpieczne i funkcjonalne rozwiązanie
Poza automatyczną synchronizacją katalogów, hubiC od kilku miesięcy udostępnia funkcję backupu danych, która pozwala na utworzenie kopii zapasowej wybranego katalogu znajdującego się na komputerze użytkownika.
hubiC jest dostępny dla użytkowników spoza Francji. Usługa ta jest kompatybilna z większością systemów używanych na całym świecie: z systemami Windows, Mac i Linux w przypadku aplikacji standardowej oraz z systemami iOS (iPhone/iPad), Android, Blackberry i Windows Phone 8 w przypadku usług mobilnych.
hubiC oferuje maksymalne gwarancje w zakresie bezpieczeństwa. Każdy plik jest kopiowany w trzech różnych centrach danych znajdujących się we Francji (Roubaix, Gravelines i Strasburg).
Więcej informacji: hubic.com

Informacje o grupie OVH

Grupa OVH, założona w 1999 roku, wprowadzająca innowacyjne rozwiązania w zakresie Internetu, centrów danych i sieci, ma dziś ważną pozycję na rynku międzynarodowym. Poprzez markę OVH, So you Start, RunAbove, Kimsufi i hubiC, grupa OVH proponuje proste i wydajne narzędzia oraz rozwiązania, które korzystają z najnowszych technologii i rewolucjonizują sposób pracy 700 000 klientów na całym świecie. Poszanowanie indywidualności i wolności, równość szans w dostępie do nowych technologii są od zawsze związane z firmą. Dla OVH "Innovation is Freedom".