Rozwiązania www

Narzędzia do tworzenia stron internetowychZnajdź własną domenę

Sprawdź nasze produkty i usługi wwwHosting Linux

  • 100 - 500 GB przestrzeni dyskowej
  • Rejestracja domeny na 1 rok za darmo
  • 10 - 1000 kont e-mail (x 5 GB)
  • PHP-FPM, GeoCache i gwarantowane zasoby (Performance only)

Sprawdź ofertę pakietów hostingu www

Od:7,99 PLN netto / m-c
(9,83 PLN brutto)

Sprawdź ofertę hostingu Linux
Domena


Nowe rozszerzeniaDNS Anycast
Od:3,99 PLN netto* / m-c
(4,91 PLN brutto)

Domeny
Nasze rozwiązania e-mail
* Oferta ważna aż do 100 000. domeny, zarejestrowanej domeny .ovh, z ograniczeniem do 5 domen .ovh na klienta, pozwalająca na skorzystanie z rejestracji domeny .ovh w cenie 3,99 PLN netto / rok (4,91 PLN brutto) zamiast 0 PLN / rok i odnowienie w cenie 7,99 PLN netto / rok (9,83 PLN brutto) zamiast 0 PLN / rok. Rejestracja domeny .ovh wiąże się z akceptacją ogólnych warunków dostępnych na stronie http://www.ovh.pl/pomoc/dokumenty oraz warunków rejestracji nazw domen .ovh dostępnych na stronie http://www.ovh.pl/domeny/naming-policy-ovh.xml.

Dlaczego warto wybrać Web OVH?


Realizujesz projekt polegający na utworzeniu strony lub aplikacji www? Bez względu na to, czy jesteś osobą początkującą, pasjonatem, webmasterem, programistą czy agencją internetową, udostępniamy rozwiązania, których potrzebujesz do realizowania projektów www w bardzo atrakcyjnych cenach.

OVH, dostawca usług hostingowych numer 1 w Europie z ponad 18 milionami zainstalowanych aplikacji, proponuje rozwiązania gwarantujące maksymalny poziom bezpieczeństwa i dużą dowolność w konfigurowaniu. Nasza infrastruktura korzysta ze stałych innowacji. Nasze usługi www są przygotowane tak, aby dostosowywać się do Twoich projektów.