Zwiększ parametry swoich serwerów VPS

Spersonalizuj Twój VPS

Serwery VPS oferowane przez firmę OVH są skalowalne - zamów jeden z podstawowych modeli i w razie potrzeby zwiększ jego wydajność bez konieczności ponownej instalacji.

Potrzebujesz mocniejszych procesorów, więcej pamięci RAM lub większej przestrzeni dyskowej? Serwery VPS możesz z łatwością dostosować do Twoich potrzeb za pomocą kilku kliknięć.

Korzyści

Zwiększ przestrzeń dyskową bez konieczności zmiany VPS na wyższy model

Zwiększ w dowolnym momencie w Panelu klienta wydajność procesora i pamięć RAM

Korzystaj z naszych przewodników na każdym etapie Twojego projektu

Wybierz wyższy model VPS

Zasoby serwera VPS można zwiększyć zamawiając przejście na wyższą ofertę serwera z tej samej gamy bezpośrednio w panelu klienta.
Podczas upgrade'u serwera VPS dane są przenoszone automatycznie (system operacyjny, oprogramowanie, ustawienia). Wystarczy wykonać jedną czynność na dysku serwera. Operacja trwa kilka minut.

Pozostały czas wynajmu starego VPS zostanie automatycznie przypisany do wybranego przez Ciebie wyższego modelu.

Dodatkowy dysk

Teraz możesz zwiększyć przestrzeń dyskową Twojego VPS bez konieczności zmiany oferty na wyższą. Wystarczy dodać do VPS dysk o zmiennej wielkości, który będziesz mógł migrować z jednego VPS do innego.

Wybierz rozmiar dysku na etapie składania zamówienia (lub później w panelu klienta) i przypisz go do Twojego VPS. W ten sposób możesz łatwo zwiększyć pojemność dysku VPS.

50 GB

20,00 PLN
 netto / m-c (24,60 PLN brutto)

100 GB

40,00 PLN
 netto / m-c (49,20 PLN brutto)

200 GB

60,00 PLN
 netto / m-c (73,80 PLN brutto)

500 GB

120,00 PLN
 netto / m-c (147,60 PLN brutto)