Dlaczego warto wybrać ofertę VPS OVH?

Infrastruktura dostosowana do Twoich projektów online

Serwer VPS: między hostingiem a cloud

Serwery VPS firmy OVH umożliwiają płynne przejście od hostingu do autonomicznego zarządzania wirtualnym serwerem. W zależności od stopnia rozwoju Twoich aplikacji i potrzeby autonomii możesz korzystać z szerokiej gamy usług najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie.

VPS to idealne rozwiązanie stanowiące kompromis między swobodą użytkowania serwera dedykowanego a elastycznością wynikającą ze skalowalności, którą zapewnia wirtualizacja.

Dzięki dostepnym opcjom administracyjnym, możesz samodzielnie instalować oprogramowanie m.in. LAMP, CMS czy do obsługi e-sklepów.

Usługi dostępne wyłącznie w OVH w ramach oferty VPS.

Korzystaj z usług o dużej wartości dodanej w zakresie sieci: rozdzielenie obciążenia za pomocą IP Load Balancing, ciągłość działania przy użyciu IP Failover, większa widoczność dzięki lokalizowanemu geograficznie adresowi IP. Twój serwer VPS jest więc zawsze w dobrym miejscu i czasie.

Wiemy, jak ważna jest ochrona i zabezpieczenie danych. W OVH możesz w szybki sposób wykonać kopię usługi dzięki migawkom (snapshotom) dostępnym przy pomocy kilku protokołów (opcjonalnie dla modeli Prywatne serwery wirtualne Cloud). Możesz również zaprogramować i zautomatyzować tworzenie kopii zapasowych danych zawartych na Twoim VPS.

Wydajność i dostępność

Ciągłość prowadzonej przez Ciebie działalności jest możliwa dzięki łatwo dostępnej i w prosty sposób zarządzanej infrastrukturze OVH. Gwarancję wysokiej dostępności konieczną do zapewnienia stabilności usług zyskujesz, korzystając z z technologii przechowywania danych i redundancji danych o nazwie Ceph.