Serwery VPS OVH

Wydajność, bezpieczeństwo i dostępność do wielu zastosowań.

Winter Sale

Prywatne serwery wirtualne SSD

SLA 99,95%
Wydajny i dostępny serwer VPS

10,99 PLN netto / m-c

Cena miesięczna od:

8,79 PLN
 netto / m-c (10,81 PLN brutto)

Prywatne serwery wirtualne Cloud

SLA 99,99 %
VPS o gwarantowanej dostępności

36,99 PLN netto / m-c

Cena miesięczna od:

27,74 PLN
 netto / m-c (34,12 PLN brutto)

Prywatne serwery wirtualne Cloud RAM

SLA 99,99 %
Serwer VPS z większą ilością RAM

39,99 PLN netto / m-c

Cena miesięczna od:

29,99 PLN
 netto / m-c (36,89 PLN brutto)

Oferta promocyjna umożliwia skorzystanie przez 12 (dwanaście) miesięcy z rabatu 25% na serwery VPS Cloud RAM 1, VPS Cloud RAM 2 i VPS Cloud RAM 3. Oferta ważna tylko dla nowych zamówień (z wyłączeniem odnowienia) oraz w przypadku zawarcia umowy na minimum 12 (dwanaście) miesięcy, wpłaty z góry całkowitej kwoty należnej za czas trwania umowy oraz pod warunkiem złożenia zamówienia w dniach: 20 stycznia 2020 godz. 12:00 - 30 stycznia 2020 godz. 15:00 (czasu paryskiego) przy spełnieniu warunków promocji oraz dostępności wybranego VPS Cloud RAM. W przypadku sporów brana jest pod uwagę godzina zarejestrowania zamówienia w systemie OVHcloud. VPS Cloud RAM 1 w cenie 29,99 PLN netto / m-c zamiast 39,99 PLN netto / m-c, VPS Cloud RAM 2 w cenie 56,99 PLN netto / m-c zamiast 75,99 PLN netto / m-c, VPS Cloud RAM 3 w cenie 103,49 PLN netto / m-c zamiast 137,99 PLN netto / m-c. Oferta dostępna do wyczerpania zapasów. Podane ceny obowiązują tylko przez pierwsze 12 (dwanaście) miesięcy trwania umowy. Odnowienie serwera VPS w cenie wskazanej w dniu odnowienia na stronie www.ovhcloud.com. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Złożenie zamówienia wiąże się z akceptacją regulaminów OVHcloud. Po zastosowaniu promocji ceny zostaną zaokrąglone.

Oferta promocyjna umożliwia skorzystanie przez 12 (dwanaście) miesięcy z rabatu 25% na serwery VPS Cloud 1, VPS Cloud 2 i VPS Cloud 3. Oferta ważna tylko dla nowych zamówień (z wyłączeniem odnowienia) oraz w przypadku zawarcia umowy na minimum 12 (dwanaście) miesięcy, wpłaty z góry całkowitej kwoty należnej za czas trwania umowy oraz pod warunkiem złożenia zamówienia w dniach: 20 stycznia 2020 godz. 12:00 - 30 stycznia 2020 godz. 15:00 (czasu paryskiego) przy spełnieniu warunków promocji oraz dostępności wybranego serwera VPS Cloud. W przypadku sporów brana jest pod uwagę godzina zarejestrowania zamówienia w systemie OVHcloud. VPS Cloud 1 w cenie 27,74 PLN netto / m-c zamiast 36,99 PLN netto / m-c, VPS Cloud 2 w cenie 51,74 PLN netto / m-c zamiast 68,99 PLN netto / m-c, VPS Cloud 3 w cenie 93,74 PLN netto / m-c zamiast 124,99 PLN netto / m-c. Oferta dostępna do wyczerpania zapasów. Podane ceny obowiązują tylko przez pierwsze 12 (dwanaście) miesięcy trwania umowy. Odnowienie serwera VPS w cenie wskazanej w dniu odnowienia na stronie www.ovhcloud.com. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Złożenie zamówienia wiąże się z akceptacją regulaminów OVHcloud. Po zastosowaniu promocji ceny zostaną zaokrąglone.

Oferta promocyjna umożliwia skorzystanie przez 12 (dwanaście) miesięcy z rabatu 20% na serwer VPS SSD 1 oraz z rabatu 25% na serwery VPS SSD 2 i VPS SSD 3. Oferta ważna tylko dla nowych zamówień (z wyłączeniem odnowienia) oraz w przypadku zawarcia umowy na minimum 12 (dwanaście) miesięcy, wpłaty z góry całkowitej kwoty należnej za czas trwania umowy oraz pod warunkiem złożenia zamówienia w dniach: 20 stycznia 2020 godz. 12:00 - 30 stycznia 2020 godz. 15:00 (czasu paryskiego) przy spełnieniu warunków promocji oraz dostępności wybranego VPS SSD. W przypadku sporów brana jest pod uwagę godzina zarejestrowania zamówienia w systemie OVHcloud. VPS SSD 1 w cenie 8,79 PLN netto / m-c zamiast 10,99 PLN netto / m-c, VPS SSD 2 w cenie 21,74 PLN netto / m-c zamiast 28,99 PLN netto / m-c, VPS SSD 3 w cenie 39,74 PLN netto / m-c zamiast 52,99 PLN netto / m-c. Oferta dostępna do wyczerpania zapasów. Podane ceny obowiązują tylko przez pierwsze 12 (dwanaście) miesięcy trwania umowy. Odnowienie serwera VPS w cenie wskazanej w dniu odnowienia na stronie www.ovhcloud.com. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Złożenie zamówienia wiąże się z akceptacją regulaminów OVHcloud. Po zastosowaniu promocji ceny zostaną zaokrąglone.

Potrzebujesz więcej przestrzeni?

Zwiększ rozmiar przestrzeni dyskowej, kiedy tylko potrzebujesz.

Dodatkowe opcje

Dodawaj przestrzeń dyskową i dodatkowe zasoby za pomocą kilku kliknięć bez przerwy w działaniu.

Dowiedz się więcej

Do 16 IP i 13 geolokalizacji - lepsze odizolowanie i ochrona stron

Dowiedz się więcej

3 metody uzupełniające w strategii ochrony danych

Dowiedz się więcej

Co wyróżnia ofertę serwerów VPS OVH?

OpenStack® & KVM

Ceph

IP Failover

IP Load Balancing i bloki adresów IP

Usługi zintegrowane z serwerami VPS

Najpopularniejsze dystrybucje

Dowiedz się więcej

Opcja Anty-DDos PRO

Dowiedz się więcej

Przystępny Panel klienta

Dowiedz się więcej

Najczęstsze pytania

Czym jest VPS i do czego służy?

VPS to prywatny serwer wirtualny, który umożliwia hosting stron WWW (witryny, sklepy internetowe, portale publikujące treści, media, etc.) i/lub aplikacji internetowych (portale, extranet, rozwiązania do pracy zespołowej, wiki, CRM, etc.). W przeciwieństwie do hostingu współdzielonego, dane są od siebie odizolowane w ramach tej samej maszyny wirtualnej przeznaczonej dla klienta.

VPS, rozwiązanie pośrednie między hostingiem a serwerem fizycznym, charakteryzuje się niezawodnością i wydajnością sprzętu dedykowanego przy jednoczesnym braku problemów związanych z zarządzaniem sprzętem fizycznym.

Kto może korzystać z serwera VPS?

Zarządzanie VPS wymaga przynajmniej podstawowej wiedzy z zakresu administracji serwerami. Kompetencje te są niezbędne zwłaszcza w przypadku administracji systemem operacyjnym (Linux, Windows) i konfiguracji aplikacji.

Jeśli chcesz używać rozwiązania VPS, ale nie masz niezbędnej wiedzy technicznej do zarządzania własnym serwerem, zalecamy, abyś skontaktował się z jednym z naszych partnerów.

Jeśli szukasz rozwiązania z gwarantowanymi zasobami, ale nie masz niezbędnej wiedzy w zakresie zarządzania serwerami, zalecamy nasze pakiety hostingowe Performance.

Powinienem wybrać VPS czy hosting?

Jeśli do tej pory korzystałeś z pakietu hostingowego, to VPS jest kolejnym naturalnym krokiem.

VPS oferuje więcej funkcji, w tym dostęp root, dostęp do serwera WWW Apache i PHP.ini (modyfikacja zmiennych PHP) i wiele innych. Możesz również zainstalować na Twoim VPS certyfikat SSL i dowolne oprogramowanie. Podsumowując, VPS daje Ci więcej swobody, a jednocześnie nie musisz zajmować się zarządzaniem fizycznym serwerem.

Pamiętaj, że w przypadku zamówienia VPS zawsze należy wybrać konfigurację najlepiej odpowiadającą potrzebom Twoich aplikacji i aktualizować ją w miarę rozwoju Twoich projektów.

Jak wybrać serwer VPS?

Czy usługę VPS można przenosić między różnymi centrami danych (na przykład z centrum danych we Francji do centrum danych w Polsce)?

Funkcja ta nie jest aktualnie dostępna. Nie można przenieść ani skopiować usługi VPS do innego centrum danych. Można wykupić nową usługę VPS w nowej lokalizacji i samodzielnie przenieść na nią dane z aktualnego serwera. Nowy VPS będzie miał inną adresację IP.

Czy mój VPS posiada kopie zapasowe?

OVH może czasami replikować dane w ramach swoich wewnętrznych procesów, takich jak np. konserwacja. Nie stanowi to jednak gwarancji zabezpieczenia przed utratą danych. Tworzenie kopii zapasowych serwera należy do klienta.

W tym celu możesz skorzystać z następujących opcji tworzenia kopii zapasowych: "Snapshot" (VPS SSD i VPS Cloud) oraz "automatyczny backup" (VPS Cloud).

Oni przetestowali ofertę VPS OVH

10/10

Wszystko jest w porządku.

Marcin H. - 25/07/2017

10/10

Ogólnie jak dla mnie spoko, zauważyłem że ovh się rozkręca i cieszę się, mam nadzieję, że dzień w dzień coraz lepiej. Pozdrawiam!

Daniel D. - 18/07/2017

9.5/10

Jest ok.

Kryspin M. - 11/07/2017

9.75/10

Wszystko jest na wysokim poziomie

Adrian K. - 05/08/2017

10/10

Nic do dodania.

Mateusz R. - 12/08/2017