ČeskoDeutschlandEspañaFranceSuomiIrelandItaliaLietuvaNederlandPortugalUnited Kingdom
Canada [EN]Canada [FR]USA
AustraliaAsiaSingapour


Wspieranie startupów przez OVHcloud


Po ponad 17 latach od założenia OVHcloud firma uruchamia Startup Program polegający na wspieraniu innowacyjnych startupów z sektora usług cyfrowych i umożliwieniu im korzystania z niezawodnych i elastycznych infrastruktur.

W 1999 roku Octave Klaba, student w ICAM w Lille, zakłada OVHcloud. Jest to początek przygody dużego przedsiębiorstwa, które wówczas jest startupem. Firma specjalizująca się w usługach w chmurze oraz w infrastrukturach internetowych stała się partnerem setek tysięcy firm na całym świecie. OVHcloud posiada własne centra danych i buduje własną globalną sieć światłowodową: czas odpowiedzi jest krótszy a transfer danych jest zabezpieczony.

Sukces OVHcloud opiera się na licznych innowacjach, wśród których znajduje się technologia watercooling pozwalająca na usunięcie klimatyzacji z centrów danych i zmniejszenie kosztów za energię. Są to oszczędności, z których korzystają wszyscy użytkownicy instalujący dane w jednym z 30 centrów danych grupy na czterech kontynentach. OVHcloud pracuje aktualnie nad wdrożeniem siedmiu nowych centrów danych zlokalizowanych w Europie i w Stanach Zjednoczonych.

Firma licząca aktualnie ponad 2000 pracowników kontynuuje swoją ekspansję na całym świecie, zachowując jednocześnie ducha startupu, dzięki któremu odniosła sukces. OVHcloud utrzymuje silną współpracę z lokalnymi ekosystemami (takimi jak Euratechnologies czy French Tech we Francji) i przyjmuje startupy w swoich biurach w Montrealu. Podczas wydarzenia OVH World Tour, które odbywa się każdego roku, firma przedstawia startupy, które postanowiły współpracować z OVHcloud, jak na przykład Giroptic, który instaluje treści 360° swoich użytkowników w OVHcloud (Na filmie tutaj) czy Connit, startup z Tuluzy, który specjalizuje się w dziedzinie Internet of Things (IoT) (Na filmie tutaj)

Na codzień firma pracuje zgodnie z metodą agile w celu zachowania prawdziwej elastyczności w swoim szybkim rozwoju. OVHcloud Startup Program jest naturalnym rozszerzeniem codziennego zaangażowania firmy OVHcloud w działalność startupów.Innovation for Freedom

OVHcloud, wierne swojej filozofii „Innovation for freedom”, wspiera startupy, oferując im prawdziwą wartość dodaną w porównaniu do konkurencji. Ceny i technologie stosowane przez OVHcloud są transparentne i pozostawiają całkowitą wolność w zakresie wyboru technologii startupom biorącym udział w OVHcloud Startup Program. OVHcloud umożliwia startupom dostęp do rozwiązań najnowszej generacji, aby wszyscy mogli realizować swoje pomysły i projekty.

Wysoka wydajność i bezpieczeństwo

Chmura obliczeniowa od OVH zapewnia użytkownikom gwarantowane, zabezpieczone i redundantne zasoby oraz optymalny poziom usług. Ochrona anty-DDoS działa we wszystkich naszych centrach danych we Francji i w Kanadzie. Dodatkowo każdy klient może wybrać geograficzną lokalizację swoich danych.
Bliskość i wsparcie

Zespoły OVH znają wyzwania techniczne zarówno dużych przedsiębiorstw, jak i startupów. Architekci rozwiązań (w zakresie infrastruktury, sieci,...) wspierają technicznie wszystkie zaawansowane projekty.
Zarejestruj się


Zarejestruj się