ČeskoDeutschlandEspañaFranceSuomiIrelandItaliaLietuvaNederlandPortugalUnited Kingdom
Canada [EN]Canada [FR]USA
AustraliaAsiaSingapour


Nasi partnerzy
Wsparcie dla startupów

OVH uruchomiło OVHcloud Startup Program, aby wspierać startupy w ich rozwoju technologicznym i sprzedażowym.

Inkubatory i akceleratory to grupa uprzywilejowanych partnerów OVH, którzy skorzystali ze wsparcia pozwalającego na szybkie osiągnięcie celu. Program OVHcloud Startup Program firmy OVH pomaga rozwijać rozwiązania oferowane przez inkubatory i akceleratory.

Nasi partnerzy to uznane firmy, które mogą ułatwić wejście do naszego programu. Twoje uczestnictwo w OVHcloud Startup Program wzmacnia Twoją kandydaturę w partnerskich akceleratorach.
Spotkaj się z nami w niesamowitym miejscu!
Z przyjemnością zapraszamy do naszej dedykowanej przestrzeni w Station F, największym na świecie inkubatorze startupów zlokalizowanym w samym centrum Paryża.

Nasz zespół OVHcloud Startup Program wraz z ekspertami OVH zaprezentuje Ci całą paletę rozwiązań i wyjaśni, jak je najlepiej wykorzystać do Twoich projektów.

Wystarczy wybrać najbardziej odpowiadający Ci format:Spotkania* indywidualne dotyczące zagadnień biznesowych i technicznych


Konferencje tematyczne podczas meetupów i Demo Day


Warsztaty
(wkrótce).


* Aby umówić się na spotkanie, wyślij nam wiadomość na adres: startup@ovh.comPartnerzy naszego programu


OVHcloud na co dzień pracuje z inkubatorami, akceleratorami oraz podmiotami z sektora finansowego i wspólnie z nimi poszukuje przyszłych przedsiębiorców.
Chcesz zaproponować ofertę Twoich usług startupom, które wspierasz?


Skontaktuj się z nami

Zarejestruj się