ČeskoDeutschlandEspañaFranceSuomiIrelandItaliaLietuvaNederlandPortugalUnited Kingdom
Canada [EN]Canada [FR]USA
AustraliaAsiaSingapour

OVH wspiera INEVIO
Cały cyfrowy świat w jednym miejscu

Firma Inevio, założona przez dwóch hiszpańskich studentów, chce usunąć bariery związane z korzystaniem z kilku urządzeń z różnymi systemami operacyjnymi.
Firma Inevio została założona, aby rozwiązywać problemy pojawiające się, gdy na co dzień korzystamy z urządzeń z różnymi systemami operacyjnymi.
W tym celu Roberto Gomez i Javier Garmón, dwóch studentów inżynierii informatycznej, stworzyli nowy system operacyjny przygotowany specjalnie dla usług chmurowych. System ten pozwala na uzyskanie dostępu z każdego urządzenia, z każdego miejsca na świecie, do każdej aplikacji dostępnej na Twoim telefonie, tablecie, komputerze przenośnym i stacjonarnym.
Inevio zatrudnia dziś 8 osób. Ma użytkowników na całym świecie. Przed Inevio kolejny, pełen wyzwań etap: zwiększyć liczbę użytkowników i pozyskać dalsze finansowanie.
W harmonogramie działań firma ma kilka ważnych punktów, między innymi prezentację swojej aplikacji mobilnej oraz rozwój działalności w Stanach Zjednoczonych przed końcem roku.


„Wszystko zaczęło się od jednego serwera, który zamówiliśmy, żeby wprowadzić w życie nasz pomysł” - mówi Roberto Gómez, współzałożyciel i CEO firmy Inevio. „Od tamtego czasu stale się rozwijaliśmy korzystając ze wsparcia OVHcloud, dzięki któremu mamy dostęp do najnowszych technologii.”
Aby promować innowacyjność i talent, OVH uruchomiło Startup Program, który wspiera startupy takie jak Inevio i pozwala im korzystać z infrastruktury technologicznej firmy.

Inevio korzysta z szerokiej gamy produktów OVH, takich jak na przykład serwer dedykowany So you Start, dwa serwery Kimsufi, dwa VPS SSD, jeden VPS Cloud, dwie instancje CPU w Public Cloud oraz rozwiązanie Object Storage bazujące na technologii OpenStack Swift.
« Dzięki zastosowaniu rozwiązań OVHcloud nie musieliśmy martwić się o aspekt sprzętowy i mogliśmy poświęcić nasze ograniczone zasoby ludzkie na rozwój platformy », wyjaśnia Roberto. « Wszystkie startupy mają na początku niewielkie zasoby i nie mogą sobie pozwolić na poświęcanie czasu na infrastrukturę teleinformatyczną. OVH rozwijało się wraz z nami, gdy rozwijaliśmy naszą działalność i gdy potrzebowaliśmy coraz więcej zasobów technologicznych. »Masz startup?


Zarejestruj się


Zarejestruj się