Wysyłka SMS-ów przez Internet

Bramka SMS od OVHcloud

Wysyłka SMS-ów przez Internet oferuje wiele możliwości

Chcesz zarządzać wysyłką SMS-ów do setek kontaktów, planować kampanie marketingowe lub automatyzować wysyłanie wiadomości w najniższej cenie?
Używaj bramki SMS i wykorzystaj wszystkie możliwości, jakie oferuje wysyłka wiadomości przez Internet.

Dzięki integracji rozwiązania SMS z ekosystemem usług online rozwijasz bliskie relacje z odbiorcami i personalizujesz kierowane do nich komunikaty. Wysyłaj przypomnienia, alerty lub uruchamiaj kampanie marketingowe - bramka SMS oferuje wiele możliwości dotarcia do odbiorców.

Płynna komunikacja

Wysyłka SMS-ów przez Internet pozwala zaprogramować datę kampanii - dzięki temu możesz z wyprzedzeniem przygotować treść wiadomości i nie zapomnisz wysłać jej w odpowiednim terminie (urodziny, święto, etc.).
Ustaw tryb wyświetlania wiadomości SMS (flash, standard lub SIM) i spersonalizuj numer nadawcy.

Wysyłaj masowo SMS-y przez Internet do ponad 200 destynacji, korzystaj z bardzo atrakcyjnych cen i monitoruj w czasie rzeczywistym wyniki kampanii. Twoje wiadomości wysyłane są przez Internet do operatora, z którego usług korzysta odbiorca. OVHcloud ma podpisane umowy z ponad 660 operatorami na całym świecie.

Stała cena niezależnie od kraju, z którego wysyłana jest wiadomość

Korzystając ze zryczałtowanej stawki, możesz zaplanować budżet Twoich kampanii SMS. Dzięki temu kontrolujesz na bieżąco koszty komunikacji. Koszt wysyłki wiadomości do każdej destynacji jest taki sam, niezależnie od kraju, z którego wiadomość jest wysyłana. Dzięki bramce SMS nie musisz już martwić się o nieprzewidziane koszty związane z wysyłaniem SMS-ów przez Internet.

Sprawdź cennik wysyłki SMS-ów do 206 destynacji

Wysyłka SMS-ów przy użyciu platform internetowych

Wysyłka SMS-ów przy użycia konta e-mail

Wysyłaj SMS-y z Twojej skrzynki pocztowej. W tym celu wyślij wiadomość e-mail na adres email2sms@ovh.net z danymi Twojego konta, listą odbiorców i treścią SMS-a. Możesz także skorzystać z ustawień zaawansowanych, aby ustalić typ wiadomości i zaprogramować czas wysyłki.

Wysyłka SMS-ów z adresu HTTP

Jeśli posiadasz konto SMS w OVHcloud, możesz wysyłać wiadomości przy użyciu ulubionej przeglądarki internetowej. W tym celu wpisz w pasku adresu dane Twojego konta SMS, a następnie treść wiadomości, którą chcesz wysłać.

Wysyłka SMS-ów za pomocą Outlooka

Możesz w prosty sposób skonfigurować Outlooka, aby wysyłać SMS-y przy użyciu konta OVHcloud. Funkcja „wysyłka wiadomości SMS” zostanie następnie zintegrowana z Twoim oprogramowaniem (kompatybilnym z Outlookiem zainstalowanym na komputerze z systemem Windows 2007 i 2010).

Wysyłka SMS-ów przy użyciu API

Dzięki naszemu API w prosty sposób zintegrujesz opcję wysyłki wiadomości z Twoimi stronami WWW lub aplikacjami, używając bramki SMS jako dodatkowego kanału komunikacji. Dzięki temu zbudujesz bliższe relacje z odbiorcami. Bądź z nimi w stałym kontakcie i informuj na bieżąco o poszczególnych etapach procesu obsługi.

Poznaj API SMS

Wypróbuj za darmo

20 SMS-ów gratis

Wprowadź Twój numer telefonu komórkowego i przetestuj za darmo