badge xeon blue

Serwery Infrastructure

Serwery do budowania infrastruktury

Gama Infrastructure opiera się na prywatnej sieci OVH vRack i wydajnych procesorach, które umożliwiają budowanie infrastruktur w złożonych środowiskach. Utwórz własny klaster lub wysoce bezpieczną chmurę hybrydową i korzystaj z dużej przestrzeni dyskowej.

Infrastructure

Serwer dedykowany EG-16

Prywatna sieć vRack 1 Gbps oraz dysk SSD NVMe w cenie dysku SATA.

333,99 PLN netto 288,99 PLN netto / m-c

To dobry moment, abyś zbudował Twoją infrastrukturę.

Zalety serwerów Infrastructure

Sieć prywatna

Bezpieczna infrastruktura dzięki prywatnej sieci

Usługa vRack zawarta jest w ofercie wszystkich serwerów z gamy Infrastructure. Podłącz Twoje serwery, niezależnie od ich lokalizacji na świecie, do wysoko bezpiecznej sieci. Twoje krytyczne serwery nie komunikują się za pośrednictwem sieci publicznej, chronione są zatem przed atakami z zewnątrz. Poszczególne modele serwerów dysponują przepustowością w sieci prywatnej od 1 do 10 Gbps.

Poznaj prywatną sieć vRack

Performance

Wydajność

OVH oferuje szeroki zakres konfiguracji, które możesz dostosować do wymagań Twojej infrastruktury. Nasze serwery, dzięki różnorodnym opcjom dysków SATA, SSD i NVMe, oferują najwyższą wydajność i dużą pojemność.

Polecane konfiguracje

Intel  Xeon E5-1650v3
6/12t - 3.5GHz /3.8GHz
32GB DDR4 ECC 2133 MHz
SoftRaid 2x4TB 
500 Mbps przepustowości
vRack: 1 Gbps
Już od:
379,99 PLN
 netto / m-c (467,39 PLN brutto)
Intel  Xeon E5-1650v3
6/12t - 3.5GHz /3.8GHz
64GB DDR4 ECC 2133 MHz
SoftRaid 2x4TB 
500 Mbps przepustowości
vRack: 1 Gbps
Już od:
619,49 PLN
 netto / m-c (761,97 PLN brutto)
Intel  Xeon E5-1660v3
8/16t - 3GHz /3.5GHz
128GB DDR4 ECC 2133 MHz
SoftRaid 2x4TB 
500 Mbps przepustowości
vRack: 1 Gbps
Już od:
837,99 PLN
 netto / m-c (1030,73 PLN brutto)

Zastosowania serwera Infrastructure

Klaster

Klaster

Zarządzaj rozbudowanymi infrastrukturami złożonymi z maszyn fizycznymi rozproszonych w różnych lokalizacjach dzięki usłudze vRack. Prywatna sieć zapewni połączenie serwerów w wysoce bezpiecznym środowisku.

Hybrid Cloud

Hybrid Cloud

Twórz skalowalne architektury łączące chmurę prywatną i publiczną dostosowane do wahań i wzrostów ruchu w Twoim projekcie.

Infrastructure

Infrastruktura wysokiej dostępności

Zbuduj elastyczną infrastrukturę w oparciu o redundantny sprzęt. Korzystaj z Load Balancera, replikowanych baz danych i ochrony Anty-DDoS OVH, które zapewniają wysoką dostępność danych.

Bezpieczna infrastruktura wysokiej dostępnośći. Pytania i odpowiedzi

Jak stworzyć własną chmurę hybrydową?

Jeśli planujesz istotny wzrost Twojej działalności, chmura hybrydowa, czyli połączenie Public i Private Cloud, może być odpowiedzią na Twoje potrzeby. W ramach prywatnej sieci vRack możesz łączyć różne środowiska, niezależnie od ich lokalizacji, dzięki czemu bez problemu obsłużysz wzrosty ruchu, a także poradzisz sobie ze zwiększonym zakresem Twojej działalności.

Dlaczego bezpieczeństwo infrastruktury IT jest ważne?

Bezpieczeństwo infrastruktury i danych zależy od wdrożonej polityki bezpieczeństwa, regularnych aktualizacji narzędzi oraz odpowiedniego planu tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych.

Aby zapewnić wysoką dostępność Twoich usług, OVH oferuje ochronę Anty-DDoS oraz usługę vRack służącą do odizolowania wrażliwych danych od sieci publicznej.