Infra2
Edycja Limitowana Infra-2

AMD Ryzen 7 PRO 3700 - Przepustowość 1 Gbps
Szerokie możliwości konfiguracji dysków i pamięci RAM
Już od 495,48 PLN netto/m-c

Serwery dedykowane Infrastructure - OVH

Zaprojektuj z nami wydajną infrastrukturę

Serwery Infrastructure, zbudowane z komponentów najwyższej jakości, zapewniają wysoką przepustowość oraz zaawansowane funkcje sieciowe i bezpieczeństwa. Konfiguracje serwerów spełnią oczekiwania firm i organizacji w zakresie średnio i wysoko skalowalnych środowisk.

Zacznij od prostych rozwiązań, a następnie rozbudowuj infrastrukturę w zależności od bieżących potrzeb, unikając jednocześnie wydatków inwestycyjnych. Serwery Infrastructure zapewnią moc obliczeniową, przestrzeń dyskową i skalowalną sieć dla rozproszonych klastrów serwerów, zaspokajając potrzeby przedsiębiorstw technologicznych, uniwersytetów oraz firm różnej wielkości.

Maszyny posiadają kluczowe funkcje dla najbardziej wymagających firm, które chcą poprawić dostępność i bezpieczeństwo swoich aplikacji.

  • Rozszerzenie Intel Software Guard Extensions (SGX)
  • OVHcloud Link Aggregation (OLA)

Rozbuduj Twoją infrastrukturę, łącząc serwery dedykowane z innymi usługami cloud computing od OVH, takimi jak Private Cloud lub Public Cloud. Skorzystaj z prywatnej sieci vRack o wysokiej przepustowości.

Zalety serwerów Infrastructure

Wydajność i niezawodność

Nasi eksperci, we współpracy z producentami, wybrali do budowy serwerów dedykowanych z gamy Infrastructure komponenty najwyższej jakości. Wszystkie nośniki danych są zaprojektowane specjalnie do intensywnego użytkowania w centrach danych. Korzystaj z najlepszych technologii i zyskaj maksimum niezawodności w Twoich krytycznych projektach.

Sieci prywatne i publiczne o wysokiej przepustowości

Serwery z gamy Infrastructure mają szybkie łącza do sieci i nieograniczony transfer danych. Uruchom serwer w jednym z naszych 30 centrów danych i przesyłaj dane, korzystając z sieci szkieletowej o przepustowości ponad 20 Tbps. Jeśli Twoje potrzeby się zwiększą, zamów dodatkową przepustowość do sieci publicznej lub prywatnej. OVH obsługuje własną sieć światłowodową oraz punkty obecności (PoP). Dzięki temu zyskujesz najlepszą możliwą szybkość połączenia.

Arrow-Crossed Created with Sketch.

OVHcloud Link Aggregation

Technologia OVHcloud Link Aggregation (OLA) została przez nas opracowana w celu zwiększenia dostępności Twojego serwera i wydajności połączeń sieciowych. Za pomocą kilku kliknięć możesz zagregować karty sieciowe i korzystać z redundantnych łączy sieciowych. W przypadku utraty jednego z łączy ruch jest automatycznie przekierowywany do łącza, które jest dostępne.

SDTarif
Sprawdź ceny serwerów dedykowanych z gamy Infrastructure

Wybierz odpowiedni dla Ciebie serwer z szerokiej gamy maszyn i opcji.

Funkcje

Adresy IPv4 oraz IPv6

Każdy serwer dedykowany od OVHcloud posiada publiczny adres IPv4 oraz zakres adresów IPv6. Opcjonalnie możesz zamówić dodatkowe adresy IPv4 (do 256 na serwer).

Ochrona Anty-DDoS

Aby zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa Twojej infrastruktury, do każdego serwera dedykowanego OVHcloud dołączamy ochronę Anty-DDoS (usługa zawarta w cenie). Anty-DDoS zapewnia ciągłość działania Twoich aplikacji w przypadku ataku.

Service Level Agreement - 99,95%

SLA dla wszystkich serwerów OVH wynosi 99,95 %. Dzięki temu zyskujesz gwarancję wyższego poziomu dostępności dla Twoich aplikacji biznesowych.

Przestrzeń na kopie zapasowe 500 GB

Wszystkie nasze serwery dedykowane dysponują przestrzenią dyskową 500 GB do przechowywania kopii zapasowych. Przestrzeń ta, całkowicie niezależna od serwera, umożliwia przechowywanie danych i plików konfiguracyjnych. W razie potrzeby rozmiar przestrzeni dyskowej może zostać zwiększony.

Zastosowanie

Application Created with Sketch.

Krytyczne aplikacje biznesowe

Skorzystaj z wysoko dostępnej infrastruktury, nowoczesnych komponentów dla centrów danych oraz z naszego rozwiązania confidential computing, i zyskaj gwarancję integralności wrażliwych danych.

Konteneryzacja/wirtualizacja

Zbuduj flotę wirtualnych maszyn (VM) lub kontenerów na bazie Twojej infrastruktury serwerów fizycznych.

Obliczenia wysokiej wydajności (HPC)

Optymalizuj intensywne obciążenia dzięki dedykowanym zasobom Twoich serwerów, wyposażonych w wydajne procesory Intel lub AMD.

Opcje dla serwera Infrastructure

Dodatkowa gwarantowana przepustowość do sieci publicznej

Serwery dedykowane OVHcloud dysponują określoną przepustowością do sieci publicznej. Jeśli wymaga tego Twój projekt, możesz zamówić opcję dodatkowej gwarantowanej przepustowości. Zwiększy ona zarówno ruch przychodzący i wychodzący dla Twojego serwera.

Dodatkowe adresy IP

Możesz przypisać do Twojego serwera do 256 adresów IP bez dodatkowych kosztów miesięcznych. Naliczona zostanie jedynie opłata instalacyjna w wysokości 8,00 PLN netto za 1 adres IP. Adresy IP i/lub bloki IP mogą być przenoszone między serwerami OVHcloud, dzięki czemu zachowujesz je w przypadku zmiany maszyny. Ponadto dodatkowe adresy IP mogą być geolokalizowane w 14 krajach.

Wsparcie klienta i dokumentacja

Podczas instalacji i konfiguracji Twojego serwera dedykowanego korzystaj z przewodników technicznych oraz centrum pomocy online.

Przewodniki i dokumentacja
Przewodniki i dokumentacja
Społeczność OVHcloud
Społeczność OVH
Najczęściej zadawane pytania
Częste pytania

Tworzenie serwerów cloud computing

Co to jest serwer cloud computing?

Cloud computing (inaczej chmura obliczeniowa) opiera się na fizycznych serwerach, takich jak na przykład serwery z gamy Infrastructure. Dzielą się one na serwery wirtualne oraz serwery skonfigurowane w sieci i dostarczają zróżnicowane zasoby, takie jakie aplikacje, przestrzeń dyskowa oraz inne środowiska informatyczne. Do wdrożenia infrastruktury cloud computing mogą być wykorzystane technologie, takie jak VMware czy OpenStack. Cloud computing umożliwia oferowanie usług w różnych modelach, na przykład IaaS (Infrastructure as a Service), SaaS (Software as a Service) lub PaaS (Platform as a Service).