NOWOŚĆ!

Zamawiaj serwery z najnowszej gamy ADVANCE dostępne w centrach danych w Europie i w Kanadzie.

Serwery Enterprise i Hosting dostępne są w regionie Azja-Pacyfik.

Poznaj nowe serwery ADVANCE
badge xeon blue

Serwery Hosting

Niezawodne serwery do hostingu sklepów internetowych, stron WWW i aplikacji

Kompletna gama serwerów hostingowych. Dedykowany hosting na serwerach fizycznych to dobre rozwiązanie, gdy zwykły hosting współdzielony nie jest już wystarczający. Dzięki całkowitej swobodzie w zarządzaniu serwerem dostosujesz go do Twoich potrzeb.

Gama Hosting oferuje optymalne konfiguracje do hostowania portali internetowych. Dzięki niej zyskujesz wysoką dostępność, dużą przepustowość, bezpieczeństwo i 500 GB przestrzeni dyskowej na kopie zapasowe danych.

Hosting

Zalety serwera Hosting

Serwer

Kompatybilność między serwerami

Gama Hosting stworzona została w oparciu o platformę Intel Xeon D, co gwarantuje kompatybilności Twoich aplikacji z wszystkimi serwerami OVH. Procesory Intel Xeon D sprawiają, że gama charakteryzuje się dużą wydajnością, a jednocześnie jest atrakcyjna cenowo.

Sieć prywatna

Prywatna sieć vRack w cenie

Oferta wszystkich serwerów gamy Hosting obejmuje prywatną sieć vRack 100 Mbps. Dzięki tej usłudze połączysz kompatybilne produkty OVH w ramach zaszyfrowanej i bezpiecznej sieci.

Poznaj prywatną sieć vRack

Dystrybucje

Duży wybór dystrybucji

Na serwerach dedykowanych Hosting zainstalowaliśmy wstępnie liczne dystrybucje, a wśród nich systemy operacyjne Linux i Windows, panele zarządzania (Plesk, cPanel, etc.), SQL Server, a także narzędzia do wirtualizacji, takie jak VMware ESXI i Proxmox.

Polecane konfiguracje

Intel  Xeon-D 1541
8/16t - 2.1GHz /2.7GHz
64GB DDR4 ECC 2133 MHz
SoftRaid 2x2TB SATA
250 Mbps przepustowości
vRack: 100 Mbps
Już od:
532,99 PLN
 netto / m-c (655,58 PLN brutto)
Intel  Xeon-D 1541
8/16t - 2.1GHz /2.7GHz
128GB DDR4 ECC 2400 MHz
SoftRaid 2x2TB SATA
250 Mbps przepustowości
vRack: 100 Mbps
Już od:
732,99 PLN
 netto / m-c (901,58 PLN brutto)

Zastosowania serwera Hosting

E-commerce

E-commerce

Hosting sklepów internetowych oferujących tysiące produktów. Zbuduj sklep internetowy z szybko ładującymi się stronami i bez przerw w dostępności w usług.

Aplikacje

Aplikacje

Tworzenie i hosting aplikacji bez ograniczeń. Zarządzaj ustawieniami serwera i korzystaj z licznych możliwości, takich jak obsługa wzrostu ruchu przy użyciu instancji Public Cloud.

MultiSite

Hosting stron WWW

Wdrożenie katalogu stron WWW na jednym lub wielu serwerach fizycznych. Zarządzaj stronami WWW zgodnie z Twoimi potrzebami na wybranej przez Ciebie infrastrukturze.

Jaki serwer pod hosting WWW?

Serwer pod hosting WWW to maszyna przeznaczona do hostowania aplikacji oraz stron WWW (sklepów internetowych, witryn, blogów, etc.). Na serwerze tym przechowywane są pliki strony oraz powiązana z nią baza danych (w przypadku systemu dynamicznego). Do funkcjonowania serwera hostingowego koniecznych jest kilka usług: Apache do obsługi zapytań HTTP, MySQL do zarządzania bazami danych oraz FTP do przesyłania plików stron WWW do serwera. Może zostać również uruchomiony serwis SMTP do wysyłki i odbioru wiadomości e-mail.

Wybór między serwerem dedykowanym a hostingiem współdzielonym

Przed dokonaniem wyboru ważne jest określenie swoich potrzeb. W przypadku witryny składającej się z kilku podstron o nieznacznym ruchu najlepszym wyborem będzie hosting współdzielony. Ten typ hostingu jest tańszy, ponieważ kilku klientów dzieli przestrzeń na tym samym serwerze. Trzeba jednak wiedzieć, że takie rozwiązanie wiąże się również z ograniczeniem zasobów. Jako że są one współdzielone przez kilku użytkowników, nie mogą być gwarantowane. Dodatkowo możliwości administrowania są okrojone do podstawowych funkcji.

Dlatego w przypadku projektów o większej skali zalecamy wybór serwera dedykowanego, który zapewni Ci gwarantowane zasoby oraz możliwość pełnego zarządzania konfiguracją. Dzięki mocy obliczeniowej, szybkości przetwarzania danych, dużej przestrzeni dyskowej oraz możliwości włączenia Twojego serwera do większej infrastruktury, Twoje strony WWW i aplikacje będą się mogły dynamicznie rozwijać.