OVHcloud Game
Nowa odsłona serwerów Game

Uzyskaj najlepszą wydajność dla gier online dzięki procesorom najnowszej generacji AMD Ryzen
Już od 371,60 PLN netto / m-c

Game

Najlepsza wydajność dla gier online

Gama serwerów dedykowanych Game wyróżnia się wydajnością szczególnie użyteczną dla twórców gier video oraz dostawców platform streamingowych.

Nasze serwery, zbudowane w oparciu o platformę AMD Ryzen trzeciej generacji, dostarczą Twoim użytkownikom wyjątkowe doświadczenie w czasie gry. Internauci mogą grać w ulubione gry bez zakłóceń i lagów. Nasz system ochrony przed atakami DDoS jest stale optymalizowany i dostosowywany do najnowszych gier.

Procesory AMD Ryzen bazujące na architekturze ZEN 2 oferują największą wydajność na rynku. Są specjalnie zaprojektowane do zarządzania zadaniami równoległymi, przetwarzania obrazów i filmów, a także hostingu gier online.

Zalety serwera Game

Anty-DDoS Game

Ochrona Anty-DDoS Game dostępna dla wszystkich naszych serwerów dedykowanych Game jest najskuteczniejszym i najwydajniejszym rozwiązaniem na rynku. Główny cel? Zabezpieczenie przed przerwami w dostępności usług. W odróżnieniu od klasycznego systemu anty-DDoS opiera się on na dwukierunkowym filtrowaniu strumieni UDP (wykorzystywanych do wideo, audio i gier), zarówno strumieni przychodzących jak i wychodzących. Możesz zastosować gotowe profile właściwe dla danej gry, aby zmaksymalizować ochronę. Dzięki temu, podczas ataku DDoS gracze nawet go nie odczują!

Gwarancja komfortu gry

Nasze serwery wykorzystują przepustowość do 1 Gbps do przetwarzania strumieni danych bez ograniczania dostępności usług. Dzięki temu, że nasze centra danych są zlokalizowane na całym świecie, możesz umieścić serwer jak najbliżej Twoich graczy, aby uzyskać jak najmniejsze opóźnienie. Jest to idealne rozwiązanie o sprawdzonej wydajności i przystępnej cenie, które odpowie na potrzeby dla profesjonalnych resellerów oraz producentów gier.

Więcej mocy dla gamingu

Najnowsza generacja procesorów AMD Ryzen opartych na architekturze ZEN 2 gwarantuje wyższą wydajność. OVHcloud zapewnia pełną moc procesorów dzięki systemowi chłodzenia cieczą pozwalającemu uzyskać stałą optymalną wydajność. Wraz z trzecią generacją procesorów Ryzen zyskujesz większą wydajność nawet o 30% w porównaniu z poprzednimi generacjami procesorów.

SDTarif
Sprawdź ceny serwerów dedykowanych z gamy Game

Wybierz odpowiedni dla Ciebie serwer z szerokiej gamy maszyn i opcji.

Funkcje

Adresy IPv4 oraz IPv6

Każdy serwer dedykowany od OVHcloud posiada publiczny adres IPv4 oraz zakres adresów IPv6. Opcjonalnie możesz zamówić dodatkowe adresy IPv4 (do 256 na serwer).

Ochrona Anty-DDoS

Aby zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa Twojej infrastruktury, do każdego serwera dedykowanego OVHcloud dołączamy ochronę Anty-DDoS (usługa zawarta w cenie). Anty-DDoS zapewnia ciągłość działania Twoich aplikacji w przypadku ataku.

Service Level Agreement - 99,90 %

SLA dla wszystkich serwerów OVHcloud wynosi 99,90 %. Dzięki temu zyskujesz gwarancję wysokiego poziomu dostępności dla Twoich aplikacji biznesowych.

Przestrzeń na kopie zapasowe 500 GB

Wszystkie nasze serwery dedykowane dysponują przestrzenią dyskową 500 GB do przechowywania kopii zapasowych. Przestrzeń ta, całkowicie niezależna od serwera, umożliwia przechowywanie danych i plików konfiguracyjnych. W razie potrzeby rozmiar przestrzeni dyskowej może zostać zwiększony.

Zastosowanie

Resellerzy

Zapewnij swoim użytkownikom doskonałe warunki gry i skuteczną ochronę przed atakami. Osiągnij ekonomię skali poprzez hosting serwerów gier w najbardziej atrakcyjnej cenie. Wybierz spokój z OVHcloud.

icon-publisher Created with Sketch.

Twórcy gier

Powierz hosting gier profesjonalistom i skup się na Twojej podstawowej działalności. Klaster serwerów gier? Cloud gaming? OVHcloud dostarcza dokładnie to, czego potrzebujesz.

Gracze

Skorzystaj z serwerów OVHcloud z ochroną Anty-DDoS Game w pakiecie i z najlepszym stosunkiem jakości do ceny na rynku. Ciesz się swoją pasją bez żadnych ograniczeń!

Opcje dla serwera Game

Dodatkowe adresy IP

Możesz przypisać do Twojego serwera do 256 adresów IP bez dodatkowych kosztów miesięcznych. Naliczona zostanie jedynie opłata instalacyjna w wysokości 8,00 PLN netto za 1 adres IP. Adresy IP i/lub bloki IP mogą być przenoszone między serwerami OVHcloud, dzięki czemu zachowujesz je w przypadku zmiany maszyny. Ponadto dodatkowe adresy IP mogą być geolokalizowane w 14 krajach.

Dodatkowa przestrzeń dyskowa

Wszystkie nasze serwery posiadają zewnętrzną przestrzeń dyskową 500 GB umożliwiającą przechowywanie danych i plików konfiguracyjnych. Przestrzeń tę możesz zwiększyć do 1,5 TB lub 10 TB.

Do jakich zastosowań odpowiedni jest serwer dedykowany Game?

Mumble

Zainstaluj na Twoim serwerze dedykowanym program open source do komunikacji głosowej VOIP i korzystaj z jego funkcjonalności podczas gier multiplayer online. Jest on bardzo popularny wśród internautów grających w Minecraft.

Teamspeak

Zdobądź przewagę nad przeciwnikami w rozgrywkach wieloosobowych, używając komunikatora głosowego TeamSpeak. Utwórz oddzielne kanały do czatowania dla użytkowników grających w poszczególne gry.

CS: GO / CSS

Twórz prywatne rozgrywki Counter-Strike: Global Offensive i Counter-Strike Source na serwerze dedykowanym Game. Podczas Twoich rozgrywek korzystaj z wydajności serwera i płynności gry.

Rust

Hostuj serwer Rust na maszynie Game i wykorzystaj jej pełną moc do Twojej gry.

DayZ

Chroń Twój serwer gry DayZ przed atakami typu rozproszona odmowa dostępu (DDoS) dzięki technologii Anty-DDoS firmy OVHcloud. Jest to rozwiązanie zaprojektowane specjalnie dla serwerów gier.

Starbound

Wykorzystaj swoją kreatywność w tej eksploracyjnej grze typu „sandbox” toczącej się w przestrzeni kosmicznej. Nie ma ograniczeń co do możliwości hostowania gry Starbound na serwerze Game.

Space Engineers

Graj na własnym serwerze Space Engineers i buduj spektakularne statki oraz stacje kosmiczne.

Minecraft

Najpopularniejsza gra „sandbox” dla wielu graczy. Zarządzaj Twoimi serwerami Minecraft i dodawaj wszystkie mody, jakich potrzebujesz.

Ark

Staw czoła niebezpiecznym dinozaurom. Chroń się i gromadź surowce, aby przetrwać. Korzystaj z wydajnego serwera i skoncentruj się na grze.

Arma

Przyłącz się do znanej społeczności Arma z serwerem dedykowanym gotowym do działania przez setki godzin.

Garry’s Mod

Wykorzystaj maksymalnie silnik Source w Garry's Mod w połączeniu z serwerami dedykowanymi Game. Twórz dowolne mody i ciesz się grą.

PlayerUnknown’s Battlegrouds (PUBG)

Gry PUBG hostowane na specjalnie zaprojektowanym serwerze OVHcloud zapewniającym niezrównaną wydajność i płynność rozgrywki.

Team Fortress

Fanom rozgrywek online zaoferuj dzierżawę prywatnych serwerów Team Fortress.

Unturned

Zachowaj jak najdłużej życie w Unturned - grze Free to Play pełnej zombies.

L4D2

Graj w Left 4 Dead 2 w trybie prywatnym na serwerze zaprojektowanym do gier wideo online