Intel Core i7 Processor badge

Serwery Game

Najlepsza wydajność dla gier online

Serwery dedykowane Game są idealnym rozwiązaniem dla hostingu gier oraz komunikatorów głosowych dla graczy.

Dzięki serwerom dedykowanym OVH internauci mogą grać w ulubione gry bez zakłóceń (bez lagów). Ochrona Anty-DDoS jest włączona na stałe dla każdego modelu serwera gier.

Obniżka cen wszystkich serwerów z gamy! Zamów teraz!

Game

Polecane konfiguracje

Nowa konfiguracja
Intel  i7-6700K
4/8t - 4GHz /4.2GHz
32GB DDR4 2133 MHz
SoftRaid 2x480GB SSD
+ SoftRaid 1x4TB SATA
500 Mbps przepustowości
vRack: niezawarte
Już od:
332,99 PLN
 netto / m-c (409,58 PLN brutto)
Nowa konfiguracja
Intel  i7-7700K
4/8t - 4.2GHz /4.5GHz
64GB DDR4 2400 MHz
SoftRaid 2x450GB NVMe
+ SoftRaid 1x4TB SATA
500 Mbps przepustowości
vRack: niezawarte
Już od:
443,99 PLN
 netto / m-c (546,11 PLN brutto)
Nowa konfiguracja
Intel  i7-7700K OC
4/8t - 4.7GHz /5GHz
64GB DDR4 2400 MHz
SoftRaid 2x450GB NVMe
+ SoftRaid 1x4TB SATA
500 Mbps przepustowości
vRack: niezawarte
Już od:
443,99 PLN
 netto / m-c (546,11 PLN brutto)

Zalety serwera Game

Ochrona Anty-DDoS

Anty-DDoS Game

Ponieważ ciągłość gry jest niezwykle istotna dla graczy, wszystkie nasze serwery dedykowane dla gier online wyposażone są w najwydajniejsze na rynku rozwiązanie Anty-DDoS. Ochrona anty-DDoS jest cały czas aktywna i filtruje ataki w dwóch kierunkach (przychodzące i wychodzące). Jest to zabezpieczenie przed przerwami w dostępności usługi. W przypadku ataku przez wzmocnienie i odbicie (DDoS) gracze nawet nie są świadomi jego istnienia!

Dowiedz się więcej

Potencjał

Większe możliwości

Dzięki naszej unikalnej technologii chłodzenia możemy zaoferować przetaktowany procesor i7-7700K. Podkręcenie procesora zwiększa częstotliwość roboczą do 4,7 GHz (5 GHz w trybie Turbo Boost).

Dowiedz się więcej

Dodatkowe korzyści

  • Serwery zaprojektowane specjalnie pod hosting gier: wysoka częstotliwość procesora Intel i7 w połączeniu z Turbo Boost i prędkością zapisu dysków SSD lub NVMe zapewniają optymalne warunki dla gier online. Rezultat: płynne wyświetlanie i zminimalizowane opóźnienie dla graczy. OVH oferuje trzy różne konfiguracje w przystępnej cenie zapewniające różną wydajność w zależności od potrzeb. Jest to idealne rozwiązanie dla resellerów, twórców gier i społeczności graczy multiplayer.
  • Nieustanne innowacje w zakresie sprzętu: technologia sprzętu komputerowego stale się rozwija. Aby na bieżąco oferować najbardziej zaawansowane produkty na rynku, firma OVH powołała specjalny zespół ds. innowacji sprzętowych. Zespół ten współpracuje z największymi producentami, dzięki czemu OVH proponuje klientom nowości, takie jak premierowe modele procesorów czy systemy chłodzenia, i dostosowuje je do ich potrzeb. Dlatego OVH oferuje przetaktowane procesory i gwarantuje niezawodność swoich serwerów.

Zastosowania serwera Game

Resellerzy

Profesjonalni resellerzy

Użytkownicy oczekują od dostawców infrastruktury, że zapewnią im doskonałe warunki gry, bez lagów i opóźnień. OVH dostarczy Ci najlepsze maszyny i najskuteczniejszą ochronę przed atakami.

Dla producentów

Twórcy gier

Powierz hosting gier profesjonalistom i skup się na Twojej podstawowej działalności. Klaster serwerów gier? Cloud gaming? OVH dostarczy Ci dokładnie to, czego potrzebujesz.

Społeczność

Społeczność graczy

Jeśli jesteś pasjonatem gier online, skorzystaj z serwerów OVH z ochroną Anty-DDoS w pakiecie i o najlepszym stosunku jakości do ceny na rynku.

Gry online i programy komunikacji głosowej kompatybilne z serwerami Game:

Mumble

Zainstaluj na Twoim serwerze dedykowanym wolny program do komunikacji głosowej Mumble i korzystaj z jego różnych funkcjonalności podczas gry. Jest on bardzo popularny wśród internautów grających w Minecraft.

Teamspeak

Zdobądź przewagę nad przeciwnikami w rozgrywkach wieloosobowych, używając komunikatora głosowego TeamSpeak. Utwórz oddzielne kanały do czatowania dla użytkowników grających w poszczególne gry.

Counter-Strike: Global Offensive

Twórz prywatne sesje gry Counter-Strike: Global Offensive na serwerze dedykowanym GAME. Podczas Twoich rozgrywek korzystaj z wydajności serwera i płynności gry.

Rust

Hostuj serwer Rust na maszynie Game i wykorzystaj jej pełną moc do Twojej gry.

DayZ

Chroń Twoją grę DayZ przed atakami przez wzmocnienie i odbicie dzięki technologii Anty-DDoS firmy OVH. Jest to rozwiązanie zaprojektowane specjalnie dla serwerów gier.

Starbound

Wykorzystaj swoją kreatywność w tej eksploracyjnej grze typu "sandbox" toczącej się w przestrzeni kosmicznej. Brak ograniczeń w hostowaniu Starbound na serwerze Game.

Space Engineers

Graj na własnym serwerze Space Engineers i buduj spektakularne statki oraz stacje kosmiczne.

Minecraft

Najpopularniejsza gra "sandbox" dla wielu graczy. Zarządzaj Twoimi serwerami Minecraft i dodawaj wszystkie modele, jakich potrzebujesz.

Ark

Staw czoła niebezpiecznym dinozaurom. Chroń się i gromadź surowce, aby przetrwać. Korzystaj z wydajnego serwera i skoncentruj się na grze.

Arma

Przyłącz się do znanej społeczności Arma z serwerem dedykowanym gotowym do działania przez setki godzin.

Garry’s Mod

Wykorzystaj maksymalnie silnik Source w Garry's Mod w połączeniu z serwerami dedykowanymi Game. Twórz dowolne modele i ciesz się grą.