Backup Storage

W ofercie serwerów dedykowanych OVH oferuje przestrzeń 500 GB na kopie zapasowe na serwer. Przestrzeń ta jest administrowana przez OVH.

Funkcjonowanie

Aby skopiować dane, wystarczy zalogować się na serwer kopii zapasowych. Ze względów bezpieczeństwa, połączenie może odbyć się wyłącznie z serwera dedykowanego, do którego jest przypisana usługa.

Zwiększ rozmiar przestrzeni dyskowej

Aby dostosować się do większych potrzeb w zakresie kopii zapasowych, proponujemy możliwość zwiększenia przestrzeni dyskowej aż do 10 TB danych.

Zwiększenie przestrzeni backup
Rozmiar 1 TB* 5 TB* 10 TB*
Cena netto 48,00 PLN netto / m-c
160,00 PLN netto / m-c
240,00 PLN netto / m-c

*: Począwszy od 1 TB zostanie uruchomiona nowa przestrzeń dyskowa. Wszystkie dane umieszczone w ramach usługi możesz przenieść w ciągu 1 miesiąca.

OVH nie jest odpowiedzialne za problemy techniczne związane z korzystaniem z danych umieszczonych w ramach przestrzeni backup.

Więcej o dostępnych protokołach

OVH jako jedyna firma na rynku proponuje przestrzeń backup o rozmiarze 500 GB obsługującą następujące protokoły:

FTP; FTPS; NFS; CIFS

NFS/CIFS

Protokoły NFS i CIFS pozwalają na zamontowanie przestrzeni backup lokalnie na serwerze. Bezpośrednią zaletą takiego rozwiązania jest możliwość działania na plikach, tak jakby były one dostępne na dysku lokalnym i korzystanie z narzędzi administracyjnych do wykonywania kopii zapasowych.