Poznaj Software-Defined Data Center

Software-Defined Data Center to wersja premium infrastruktury Dedicated Cloud. Została ona uzupełniona technologiami «Software-Defined» zwiększającymi wydajność i bezpieczeństwo infrastruktury, jak również rozwiązaniami ułatwiającymi zarządzanie i poprawiającymi produktywność.

Rozwiązanie o wysokiej wydajności, bez kompromisów

Twoja infrastruktura składa się z Hostów INTEL VSAN (Software-Defined Storage) i/lub z Hostów Intel uzupełnionych przez Datastores NFS typu SSD-Accelerated lub Full SSD. Wirtualizacja infrastruktury jest w pełni zarządzana przez OVH dzięki rozwiązaniu vCenter + vSphere przygotowanemu przez VMware.
Zarządzanie polityką sieciową odbywa się poprzez Software-Defined Network NSX. Bezpośrednio w interfejsie vSphere za pomocą kilku kliknięć możesz uruchomić usługi takie jak Firewall, loadbalancer, SpoofGuard, VPN oraz DHCP.

Zamów i otrzymaj pakiet automatycznie

Proponujemy gotowe zestawy lub dowolnie skonfigurowane pakiety. Każda infrastruktura zawsze zawiera:

  • 2 x Host INTEL (minimalnie) lub 2 Hosty INTEL VSAN (VSAN wkrótce dostępny)
  • 2 x Datastores o rozmiarze 300 GB (minimalnie)
  • Interfejs vSphere z licencją VMware Enterprise Plus oraz skonfigurową wysoką dostępnością (HA).
  • Dostęp do wtyczki NSX z poziomu interfejsu vSphere


Czas dostarczenia infrastruktury chmury prywatnej to około 30 minut w wybranym centrum danych OVH na terenie Francji lub Kanady. Otrzymasz powiadomienie email wraz z loginem i hasłem do interfejsu vSphere, w którym będziesz mógł uruchamiać wirtualne maszyny.

W ramach usługi udostępniamy także 2000 wstępnie skonfigurowanych VxLAN do wdrażania prywatnych sieci i budowania infrastruktur N-Tiers między wirtualnymi maszynami.

Software-Defined Network VMware: NSX

NSX to rozwiązanie przygotowane dla vSphere do wdrażania polityki bezpieczeństwa oraz uruchamiania usług sieciowych takich jak Firewall, VPN, load balancer, NAT czy DHCP. Usługa NSX jest zawarta w niektórych wstępnie skonfigurowanych pakietach lub jest dostępna opcjonalnie w pakietach spersonalizowanych. Wszystkie oferty Software-Defined Data Center są domyślnie wyposażone w NSX.

vSAN: ekstremalna wydajność Software-Defined Storage

Hosty vSAN mogą stanowić uzupełnienie lub podstawę Twojej infrastruktury. Hosty te posiadają z procesora, pamięci RAM oraz przestrzeń dyskową zamontowaną lokalnie. Przestrzeń dyskowa składa się wyłącznie z dysków SSD spiętych w RAID. Jest to vSAN All Flash z szybkim dostępem do lokalnych dysków SSD.

Zmieniaj swoją usługę Software-Defined Data Center

Dodawaj / usuwaj dodatkowe zasoby, kiedy chcesz!
Hosty INTEL, Hosty INTEL VSAN (dostępne wkrótce) i Datastores można zamówić z poziomu panelu klienta lub bezpośrednio z interfejsu vSphere, z opcją płatności w trybie miesięcznym lub godzinowym. Możesz zamawiać zasoby dostarczane w automatycznie w ciągu 5 minut. Jest to doskonałe rozwiązanie w przypadku wzrostu obciążenia!

Dodatkowe opcje

Odkryj nasze opcje dostępne za pomocą kilku kliknięć

Obrazy & Licencje
Adresy IP
vRops
Przepustowość