Poznaj Software-Defined Data Center

Software-Defined Data Center to wersja premium infrastruktury Dedicated Cloud. Została ona uzupełniona technologiami «Software-Defined» zwiększającymi wydajność i bezpieczeństwo infrastruktury, jak również rozwiązaniami ułatwiającymi zarządzanie i poprawiającymi produktywność.

Rozwiązanie o wysokiej wydajności, bez kompromisów

Twoja infrastruktura składa się z hostów Intel vSAN (Software-Defined Storage) i/lub z hostów Intel uzupełnionych przez datastory NFS typu SSD-Accelerated lub Full SSD. Wirtualizacja infrastruktury jest w pełni zarządzana przez OVH dzięki rozwiązaniom vCenter oraz vSphere od VMware.
Zarządzanie polityką sieciową odbywa się poprzez Software-Defined Network NSX. Bezpośrednio w interfejsie vSphere za pomocą kilku kliknięć możesz uruchomić usługi takie jak Firewall, Load balancer, SpoofGuard, VPN oraz DHCP.

Zamów i otrzymaj pakiet automatycznie

OVH oferuje wstępnie skonfigurowane, skalowalne pakiety doskonałe do uruchomienia projektu. Pakiety zawierają:

  • 2 hosty Intel lub 3 hosty Intel vSAN (co najmniej);
  • 2 datastory 1,2 TB;
  • dostęp do interfejsu vSphere z konfiguracją High Availability (wysoka dostępność) oraz wyposażonego we wszystkie opcje zawarte w licencji Enterprise Plus;
  • dostęp do wtyczki NSX w interfejsie vSphere.


Pakiet zostanie dostarczony w ciągu około godziny w wybranym przez Ciebie centrum danych OVH w Europie (Polska, Niemcy, Francja i Wielka Brytania) lub w Ameryce Północnej (Kanada). Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem dostępności pakietu oraz danymi do logowania do interfejsu vSphere. Po zalogowaniu do vSphere możesz natychmiast zacząć wdrażać wirtualne maszyny.

W ramach usługi udostępniamy także 2000 wstępnie skonfigurowanych VxLAN do wdrażania prywatnych sieci i budowania infrastruktur N-Tier między wirtualnymi maszynami.
Wirtualizacja SDDC

Software-Defined Network VMware: NSX

NSX to rozwiązanie przygotowane dla vSphere do wdrażania polityki bezpieczeństwa oraz uruchamiania usług sieciowych takich jak Firewall, VPN, load balancer, NAT czy DHCP. Usługa NSX jest zawarta w niektórych wstępnie skonfigurowanych pakietach lub jest dostępna opcjonalnie w pakietach spersonalizowanych. Wszystkie oferty Software-Defined Data Center są domyślnie wyposażone w NSX.

vSAN: ekstremalna wydajność Software-Defined Storage

Hosty vSAN mogą stanowić uzupełnienie Twojej infrastruktury lub jej całość. Łączą zasoby CPU i RAM, jak również przestrzeń dyskową montowaną lokalnie. Przestrzeń tę tworzą wyłącznie dyski NVMe, w konfiguracji RAID. Jest to system vSAN All-Flash, który dzięki lokalnym dyskom NVMe zapewnia minimalne opóźnienie dostępu do dysków.

Zmieniaj swoją usługę Software-Defined Data Center

W dowolnym momencie dodawaj lub usuwaj zasoby
Możesz zamawiać hosty Intel, hosty Intel vSAN oraz datastores w Twoim Panelu klienta lub bezpośrednio w interfejsie vSphere i wybrać rozliczenie w trybie miesięcznym lub godzinowym. Dodane przez Ciebie zasoby zostaną dostarczone automatycznie w ciągu 30 minut. Jest to doskonałe rozwiązanie w przypadku wzrostu ruchu.

Dodatkowe opcje

Odkryj nasze opcje dostępne za pomocą kilku kliknięć

Obrazy & Licencje
Veeam Backup
Adresy IP
vRops
Przepustowość