vRack


Prywatne połączenie wszystkich infrastruktur
na całym świecieCzym jest vRack?vRack czyli wirtualna szafa pozwala na wirtualne zebranie kilku serwerów (bez względu na ich liczbę i ich fizyczną lokalizację w naszych centrach danych) i na ich podłączenie do wirtualnego switcha w ramach tej samej prywatnej sieci. Twoje serwery mogą się komunikować w sposób prywatny i bezpieczny (w ramach dedykowanej sieci VLAN).

Nie musisz dzierżawić szaf w centrum danych, dostarczać serwerów i switchy, instalować sprzętu i zajmować się jego konserwacją.

Twoje serwery komunikują się między sobą w sposób bezpieczny w ramach prywatnej sieci (VLAN). Możesz sprawić, że serwery będą dostępne tylko w sieci prywatnej i/lub w sieci publicznej. Sieć prywatna jest fizycznie zarządzana przez OVH. Nie musisz instalować na serwerach żadnego oprogramowania ani konfigurować sieci.
Łącze serweraSprzęt Cisco ASR 9000 służy jako bridge dla usługi vRACK. Znajduje się on na drodze wejściowej w każdym centrum danych i jest ze sobą połączony tak, aby przekazywać dane bez ich przekazywania do sieci publicznej. Nexus 6000 i Nexus 2000 to bramy sieciowe, które służą do połączenia poszczególnych serwerów.
ASR 9000


NEXUS 2000


NEXUS 6000

Połączenie między centrami danychDzięki światłowodom zarządzanym przez sprzęt DWDM, sieć OVH oferuje całkowitą wydajność na poziomie 3 Tbps. Łącza między każdym centrum danych są podwójne, dzięki czemu można w prosty sposób przełączyć trasę, jeśli jest to wymagane. Łącza korzystają ze spójnego pasma 100 Gbps.


Sieć pozwala na szybkie połączenie między centrami danych:


Roubaix => Beauharnois: 40 ms

Gravelines => Strasburg: 9 ms

Sieć OVH w Ameryce
500 Gbps łącza do Internetu


Sieć OVH w Europie
2500 Gbps łącza do Internetu.


Sieć OVH w Azji
Moje konto klientaKontakt z Działem SprzedażyWebmailOVHcloud Blog

Witamy w OVHcloud!

Zaloguj się, aby złożyć zamówienie, śledzić jego status oraz zarządzać produktami i usługami

Zaloguj się