Solidna infrastruktura

Load Balancer, używany przez długi czas przez OVH tylko do celów wewnętrznych, oparty jest na technologii open source HAProxy.

To wolne oprogramowanie,szczególnie popularne ze względu na wydajność i stabilność, jest jednym z filarów takich projektów internetowych jak Twitter, Reddit, Imgur, Instagram czy AirBnB (źródło: https://www.haproxy.org/they-use-it.html)

Jesteśmy dumni, że możemy popularyzować rozwiązania open source.

Maksymalna redundancja Twojej infrastruktury

W przeciwieństwie do klasycznego modelu master/slave, Load Balancer OVH jest aktywny na wielu urządzeniach jednocześnie. Są one rozproszone i skonfigurowane w różnych obszarach geograficznych, tak aby w przypadku awarii nie zostało zakłócone działanie usługi. W ten sposób gwarantujemy maksymalny poziom dostępności.

Własna globalna sieć światłowodowa

Firma OVH, obecna na 5 kontynentach, dostarcza innowacyjną i bezpieczną infrastrukturę dostosowaną do wymagań startupów, małych i średnich firm oraz wielkich przedsiębiorstw. Z naszych usług korzysta już ponad milion klientów w 138 krajach.
Aby zapewnić naszym klientom wysoką przepustowość i przepływność oraz krótki czas odpowiedzi, zdecydowaliśmy się zainwestować w naszą własną sieć światłowodową. Przepustowość całkowita sieci OVH, zarządzanej w technologii DWDM wynosi ponad 16 Tbps.

Load Balancing OVH w liczbach

  • 150 000 zapytań http/https na sekundę
  • 2 miliony certyfikatów SSL
  • Ponad 3 miliony stron WWW
  • 2 585 559 punktów GeoTime badanych przez nasz zespół analityczny
  • 40 Gbps in, 60 Gbps out

Masz pytania? Zadzwoń!

Skontaktuj się z nami pod numerem 71 750 02 00 *

Od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-18:00

* Opłata za połączenie zgodnie z cennikiem operatora