Funkcje

Zaprojektowaliśmy proste i łatwe do skonfigurowania rozwiązanie, ale jednocześnie oferujące dodatkowe opcje dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Sprawdź najważniejsze funkcje naszej usługi Load Balancer.

Podstawowe funkcje

Panel klienta

Panel klienta - prosta i intuicyjna obsługa

Skonfiguruj i monitoruj infrastrukturę od A do Z za pomocą intuicyjnego Panelu klienta OVH.

SSL

Szyfrowanie SSL w cenie

Certyfikaty SSL DV Let's Encrypt są dołączone bez dodatkowych opłat do każdej usługi Load Balancer i aktywują automatycznie protokół "HTTPS".

Anycast

Anycast

Dzięki usłudze Anycast Twój ruch zostanie przekierowany do punktów obecności (PoP) znajdujących się w pobliżu Twoich użytkowników.

Monitoring

Monitoring

Śledź statystyki i dzięki nim sprawdzaj obciążenie Twojego adresu IP Load Balancer oraz żądania wysyłane do serwerów. Podejmuj właściwe decyzje, aby Twoje usługi były zawsze maksymalnie wydajne.

Sonda

Zaawansowane sondy

Optymalizuj wykorzystanie serwerów w Twoich farmach dzięki zaawansowanemu systemowi monitorowania.

IP Failover

IP Failover

Jeśli przeniesiesz adres IP Failover na inne urządzenie Load Balancer, Twoje usługi na IP Failover będą działać bez żadnych przerw i unikniesz problemów z awariami sprzętu czy przeciążeniami instalacji oraz wszelkiego rodzaju problemów z infrastrukturą.

Sonda

Priorytet rozdzielania ruchu

Zoptymalizuj rozdzielanie żądań wysyłanych do serwerów za pomocą różnych algorytmów (najmniej obciążony, ostatnio używany czy według adresu URL). Decyzja należy do Ciebie.

Sonda

Ochrona Anty-DDoS

Skorzystaj z naszego systemu Anty-DDoS L4, dostosowanego do rozwiązania Load Balancer i zabezpiecz usługi korzystając ze stałego filtrowania. Wszystkie połączenia TCP są weryfikowane w czasie rzeczywistym.

Funkcje zaawansowane

API

API

Zarządzaj usługą Load Balancer, automatyzuj zadania i zintegruj to rozwiązanie z Twoimi procesami oraz projektami, korzystając z funkcji dostępnych w API OVH i OpenStack.

HSTS

HSTS

Mechanizm HTTP Strict Transport Security pozwoli Ci zoptymalizować bezpieczeństwo Twoich stron WWW. Korzystaj tylko z bezpiecznego połączenia, aby uzyskać do niego dostęp. Nie musisz przeprowadzać na Twoim serwerze hostingowym żadnej konfiguracji: wszystko jest zarządzane przez system Load Balancer!

SSL

SSL między urządzeniem Load Balancer a farmą serwerów

Zachowaj wysoki poziom bezpieczeństwa, korzystając z możliwości przetwarzania żądań HTTPS dzięki certyfiktowi SSL nie tylko na Load Balancerze, ale także między Load Balancerem a Twoimi serwerami.

vRack

vRack

Połącz Load Balancer z wirtualną szafą vRack. Dzięki temu Twoje usługi będą w dalszym ciągu odizolowane w ramach sieci prywatnej, a jednocześnie uzyskasz do niej dostęp poprzez rozwiązanie Load Balancer.

Funkcje zaawansowane

Routing ACL

Routing / ACL

Wykorzystaj jeszcze więcej możliwości Load Balancera! Kieruj, przekierowuj lub blokuj ruch na podstawie HTTP, URL, pliku cookie lub nagłówka HTTP.

Zaawansowane sondy

Zaawansowane sondy

Zoptymalizuj użytkowanie i monitorowanie Twoich serwerów dzięki zaawansowanym sondom, które pozwalają precyzyjnie skonfigurować proces weryfikacji statusu serwerów przez Load Balancer. Dzięki temu możesz podejmować decyzje o pozostawieniu serwera w farmie lub o jego tymczasowym usunięciu, aby nie wpłynął negatywnie na Twoją usługę.

Protokół

Zarządzanie protokołem proxy

Użyj protokołu proxy na urządzeniu Load Balancer dla front-endów oraz farm serwerów korzystających z TCP i śledź informacje o połączeniach klient-serwer, tak jakbyś robił to, używając nagłówka HTTP X-Forwarded-For w HTTP.

Masz pytania? Zadzwoń!

Skontaktuj się z nami pod numerem 71 750 02 00 *

Od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-18:00

* Opłata za połączenie zgodnie z cennikiem operatora

Moje konto klientaKontakt z Działem SprzedażyWebmail OVHcloud Blog

Witamy w OVHcloud!

Zaloguj się, aby złożyć zamówienie, śledzić jego status oraz zarządzać produktami i usługami

Zaloguj się