Compute: Instancje OVH Public Cloud

Compute

Wydajność serwerów klasy premium, elastyczność chmury publicznej

OVH wykorzystuje na szeroką skalę najlepszy sprzęt i oferuje infrastrukturę wyróżniającą się najbardziej konkurencyjną relacją wydajności do ceny. Każdy zasób jest dopasowywany i konfigurowany w taki sposób, aby zapewnić maksimum wydajności instancji Public Cloud. Nasz katalog rozwiązań Public Cloud składa się z różnych gam i opcji, które odpowiadają na większość Twoich potrzeb w zakresie usług chmurowych. Wszystkie nasze zasoby są dostępne w opcji na żądanie, dzięki czemu zyskujesz całkowitą elastyczność.

Instancje cloud computing

public cloud ressources garanties

Gwarantowane zasoby

Wdrażaj instancje cloud, których w pełni gwarantowane zasoby pozwolą obsłużyć rozmaite projekty.

Wdrażaj instancje cloud, których w pełni gwarantowane zasoby pozwolą obsłużyć rozmaite projekty.

public cloud gpu

GPU

Poznaj nasze najwydajniejsze instancje Public Cloud, nawet do 1000 razy szybsze niż z CPU podczas przetwarzania równoległego.

Poznaj nasze najwydajniejsze instancje Public Cloud, nawet do 1000 razy szybsze niż z CPU podczas przetwarzania równoległego.

public cloud iops

IOPS

Soon

Korzystaj z niezwykle szybkich instancji IOPS wyposażonych w karty NVMe, które umożliwiają sprawniejszą obsługę baz danych lub aplikacji Big data.

Korzystaj z niezwykle szybkich instancji IOPS wyposażonych w karty NVMe, które umożliwiają sprawniejszą obsługę baz danych lub aplikacji Big data.

sandbox serveur test

Sandbox

Zamów małe instancje w najlepszej cenie i korzystaj ze współdzielonych zasobów. To doskonałe rozwiązanie dla środowisk testowych lub deweloperskich.

Zamów małe instancje w najlepszej cenie i korzystaj ze współdzielonych zasobów. To doskonałe rozwiązanie dla środowisk testowych lub deweloperskich.

Wdrożenie

Wybierz typ instancji:

openstack flavor list

Wybierz system operacyjny:

openstack image list

Utwórz instancję:

openstack server create --flavor c2-60 --image debian server01

Gotowy na chmurę?

Załóż konto i zacznij od razu korzystać z usług.

Funkcje podstawowe

Dodatkowe dyski

Możesz dodać jeden lub więcej dysków, aby zwiększyć przestrzeń dyskową Twojego serwera. Możesz skalować nasze rozwiązania przestrzeni dyskowej w dowolnym momencie. Sprawdź Block Storage

Lokalne dyski SSD

Dyski systemowe Public Cloud opierają się na technologii SSD oferującej wysoką wydajność w zakresie odczytu i zapisu.

System operacyjny do wyboru

Wybieraj z 15 dystrybucji Linux, Windows lub FreeBSD. Importuj również Twoje własne obrazy, aby uzupełnić katalog. Sprawdź Public Image Catalog

Kopie zapasowe instancji

Dysk systemowy Twoich instancji może zostać zapisany i wyeksportowany do innego klastra, po czym ponownie wykorzystany. Twoje wrażliwe dane są należycie chronione. Sprawdź Kopie zapasowe instancji.

Rekonstrukcja instancji

Aby odtworzyć instancję, zachowując jej pierwotną konfigurację, możesz użyć trybu rebuild, który umożliwia reset systemu operacyjnego zamiast resetu całej instancji.

Elastyczne serwery

Nasze serwery dostarczamy w kilkadziesiąt sekund, a opłaty naliczane są w modelu godzinowym. Możesz zmienić również ich wydajność w zależności od zastosowania.

Abonament miesięczny tańszy o 50%

Za Twoje serwery możesz również płacić miesięcznie. Dzięki temu zyskujesz jeszcze bardziej atrakcyjne ceny (50% niższe w stosunku do ceny za godzinę).

Optymalizacja kosztów

Jeśli nie potrzebujesz instancji przez jakiś czas, możesz użyć funkcji „shelve”, która pozwala zatrzymać instancję, wykonać jej kopię i w ten sposób obniżyć koszty.

Ochrona Anty-DDoS

Sieć jest chroniona przez system Anty-DDoS. Wszystkie Twoje instancje są objęte tą ochroną bez dodatkowych kosztów.

Personalizacja instancji

Każda instancja może wykonywać skrypty startowe, kiedy w systemie operacyjnym włączony jest cloud-init. Umożliwia on personalizację każdego wdrożenia serwera w chmurze.

Zaawansowana konfiguracja

Uruchom instancję, przesyłając pliki lub zmienne, które zostaną wprowadzone do systemu operacyjnego. Funkcja ta jest bardzo użyteczna podczas automatyzacji Twoich wdrożeń.

Dostęp do konsoli KVM

Wirtualna konsola serwera jest dostępna bezpośrednio w przeglądarce i umożliwia przeprowadzenie wszystkich operacji, które nie są możliwe za pośrednictwem sieci.

Elastyczne podłączenie do sieci

Sieci i porty sieciowe są tworzone na żądanie. Podłączenie instancji do sieci prywatnej następuje bez przerwy w działaniu usług. Jedna instancja może zostać podłączona do wielu sieci prywatnych. Zobacz Private Network.

Ochrona instancji

Funkcja „lock” umożliwia zablokowanie możliwości przeprowadzania jakichkolwiek operacji na instancji. Jedynie właściciel instancji będzie mógł na niej pracować. To pozwala na spokojną pracę zespołową.

OVH Public Cloud

Prosta chmura, dzięki której możesz skoncentrować się na Twoich projektach

Stworzona przez nas chmura publiczna jest otwarta i prosta w obsłudze.Dzięki temu możesz skoncentrować się na rozwoju i wdrażaniu oprogramowania.

Public Cloud opiera się na otwartych standardach OpenStack, co ułatwia uruchamianie instancji i umożliwia automatyzację niektórych operacji za pomocą standardowych interfejsów API. Wybierając instancje Public Cloud hostowane w centrach danych OVH, oszczędzasz czas na zarządzaniu stosem oprogramowania. Twoi programiści będą mogli skupić się na swoich kluczowych działaniach. Wdrażaj serwery w chmurze o dużej dostępności służące do różnorodnych zastosowań.

Chmura otwarta, odwracalna i transparentna

Migracja do chmury nie musi oznaczać zależności od jednego typu infrastruktury ani retencji danych. Public Cloud opiera się na technologii OpenStack, API oraz standardowych i otwartych usługach, dzięki czemu orkiestracja staje się prostsza. Dzięki temu zyskujesz globalną interoperacyjność infrastruktury, zarówno z innymi rozwiązaniami OVH, jak i z istniejącymi usługami i infrastrukturami w chmurze. Ponadto Twoje dane pozostają dostępne, gotowe do wykorzystania lub przesłania w dowolnym momencie bez żadnych ograniczeń czy barier technologicznych. Propozycja OVH to oferta chmury standardowej, otwartej, dostępnej, transparentnej i multilokalnej.