Data Analytics Platform

hadoop big data ovh

Twój klaster Big data Hadoop uruchomiony w jednej chwili

Uruchomienie klastra Big data jest zazwyczaj długim i wymagającym procesem. OVH Data Analytics Platform pomaga uprościć Twoje projekty. W czasie krótszym niż jedna godzina dostarczamy wstępnie skonfigurowany i gotowy do użytku stos Apache Hadoop.

Opierając się na powszechnie stosowanej dystrybucji open source Hadoop, konfigurujemy wstępnie wszystkie usługi niezbędne do analizy Twoich danych oraz zabezpieczamy wymianę ruchu z siecią publiczną i Twoimi użytkownikami.

Wykorzystuj OVH Data Analytics Platform do realizacji wielu zadań, takich jak: analiza rynków, Business Intelligence, Internet rzeczy lub konserwacja predykcyjna. Nie zwlekaj!

Usługi dostępne w ramach OVH Data Analytics Platform

Po wdrożeniu klastra będziesz miał pełny dostęp do wszystkich wymienionych poniżej usług.

Rozwiązanie OVH zbudowane jest w oparciu o dystrybucję open source Apache Hadoop rozszerzoną o dodatkową warstwę zapewniającą bezpieczeństwo i możliwość zarządzania danymi:

  • brama sieciowa i bastion do zabezpieczenia wymiany ruchu z siecią publiczną;
  • Identity Management Service (Kerberos i LDAP), WebSSH i Apache Ambari do zabezpieczenia Twoich operacji;
  • oprogramowanie Ambari do zarządzania za pośrednictwem interfejsu webowego.
Dataflow Sqoop, Flume
Security Ranger, Kerberos, Know, FreelPAidM
Storage HDFS, HBase
Monitoring Ambari, Logs Search, Ambari Infra
Scheduling Oozie
Messaging Kafka
Processing YARN, Map Reduce 2, Tea, Pig, Slider, Hive, Spark 2, Presto

 

Architektura

OVH Analytics Data Platform

Wdrożenie

1

Utwórz projekt Public Cloud

Twój klaster zbudowany jest w oparciu o elastyczną i wydajną infrastrukturę Public Cloud, dostępną w wielu lokalizacjach. Twoja usługa jest fakturowana według zużycia zgodnie z obowiązującym cennikiem instancji.

2

Uruchom Twój klaster

Za pomocą kilku kliknięć uruchom w pełni funkcjonalny klaster Data Analytics Platform. OVH zajmie się jego konfiguracją.

3

Zaloguj się do interfejsu

Twój klaster jest gotowy do użytku w czasie krótszym niż jedna godzina. Teraz zaloguj się do interfejsu graficznego i wykorzystaj pełną moc Big data!

Gotowy na chmurę?

Załóż konto i zacznij od razu korzystać z usług.

tarif public cloud

Płatności za Analytics Data Platform

Klaster Hadoop jest dostarczany z wstępną konfiguracją w ciągu około jednej godziny Płatności zależą od użytych instancji i wolumenów. Koszty dodatkowe są ujęte w zwiększonej cenie instancji.

Potrzebujesz w pełni zarządzanego rozwiązania do analizy Big data?

Cloudera

Potrzebujesz wsparcia oraz w pełni zarządzanego rozwiązania hostowanego w dedykowanej infrastrukturze chmurowej? Odkryj ofertę Cloudera Managed stworzoną na miarę Twoich potrzeb i najbardziej krytycznych projektów.