Replikacja vSphere

Rozwiązanie do replikacji wirtualnych maszyn z Twojej lokalnej infrastruktury do Private Cloud OVH

Powered by VMWare ©

Prosta migracja Twoich wirtualnych maszyn

Monitoruj asynchroniczną migrację Twoich wirtualnych maszyn bezpośrednio w interfejsie vShpere 6.5 i uzyskaj dostęp do wydajnego rozwiązania Veeam Backup & Replication.

Wsparcie dla heterogenicznych przestrzeni dyskowych

Niezależnie od wykorzystywanych przez Ciebie technologii przechowywania danych migracja nie wymaga posiadania tej samej konfiguracji w źródłowej i docelowej infrastrukturze. Replikuj Twoje wirtualne maszyny i nie martw się o warstwę przestrzeni dyskowej - korzystaj z pełnej kompatybilności z Twoją przestrzenią dyskową w lokalnym centrum danych.

Jak zarządzać replikacją vSphere

1
Thumbnail

Skonfiguruj vSphere Replication przy użyciu klienta vSphere.

2
Thumbnail

Wybierz wirtualne maszyny, które chcesz replikować.

3
Thumbnail

Uruchom proces replikacji.

4
Thumbnail

Monitoruj Twoje zadania w tym samym narzędziu!

Replikacja vSphere

Szybko i łatwo przenoś wirtualne maszyny dzięki vSphere Replication © zintegrowanym z vSphere 6.5.

Skontaktuj się z nami
Dowiedz się pierwszy o dostępności produktu!

Zasada działania vSphere Replication

Thumbnail
icon/transitPadlock - 32 Created with Sketch.

Bezpieczny przesył danych

Transfer Twoich danych między odległymi obiektami realizowany jest za pomocą VPN w celu zagwarantowania bezpieczeństwa przesyłu.

icon/reload - 32 Created with Sketch.

Nieprzerwana synchronizacja Twoich danych

Zacznij replikować Twoje wirtualne maszyny, wybierz punkty przywracania i pożądaną wartości RPO (Recovery Point Objective).

vSphere Replication wkrótce w ofercie OVH

Dowiedz się jako pierwszy o jego dostępności na naszej stronie WWW.

GDPR opt in
Dane wskazane w niniejszym formularzu są gromadzone za Twoją zgodą i przeznaczone do wiadomości OVH S.A.S jako podmiotu przetwarzającego dane. Dane te mogą zostać przekazane podwykonawcom firmy działającym na wyraźne polecenie OVH S.A.S oraz jednostkom Grupy OVH. W związku z powyższym, pod warunkiem, że jednostka Grupy OVH podpisała wiążące reguły korporacyjne, dane te mogą podlegać transferowi poza granice Unii Europejskiej. Dane wprowadzone do tego formularza są gromadzone w celu przetwarzania Twojego zapytania i będą mogły zostać użyte do celów związanych z zarządzaniem relacjami z klientami i komunikacją handlową, z zachowaniem przepisów, którym podlega OVH. Dane przechowywane są przez okres 36 (trzydziestu sześciu) miesięcy od czasu ostatniego kontaktu ze strony klienta. Masz prawo, z uzasadnionego powodu, wnieść skargę do właściwego organu nadzorczego, a także prawo dostępu do dotyczących Ciebie danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przeniesienia oraz sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Aby skorzystać z tego prawa, złóż odpowiedni wniosek, wypełniając przeznaczony do tego celu formularz.