Rodzaje płatnościSzukasz informacji o ...
Sposobach płatności dostępnych w OVHProces zamówieniaPierwsze zamówienie


Jeśli jesteś nowym klientem OVH, musisz założyć nic handle (identyfikator klienta) korzystając z formularza, który jest dostępny pod adresem:
Jestem nowym klientem. Dzięki temu

będziesz mógł składać zamówienia i logować się do panelu klienta. nic-handleJest to jedyny sposób, aby się z Państwem kontaktować. Adres pocztowy i e-mail muszą być zawsze aktualneDane można zaktualizować w zakładce "Moje parametry", "Informacje osobiste" w
panelu klienta Po otrzymaniu płatności zamówienie zostanie zatwierdzone i przekazane do realizacji. Otrzymasz e-mail z potwierdzeniem otrzymania płatności. Po zrealizowaniu zamówienia otrzymasz e-mail z danymi dostępowymi do usługi.

Czas realizacji


Wszystkie zamówienia i faktury są dostępne przez cały czas w panelu manager v3. Można je w każdej chwili sprawdzić i wydrukować bez potrzeby kontaktowania się z Biurem Obsługi Klienta. Dostęp z poziomu

Domeny Hosting Serwery dedykowane
Utworzenie: 24 - 48 godzin
Odnowienie: 1 godzina
Przeniesienie domeny od innego operatora do OVH: zależy od rozszerzenia
(od 3 do 10 dni)
Instalacja: 1 godzina
Odnowienie: 1 godzina
Instalacja: 24 godziny
(w zależności od stanów magazynowych)

Faktury


panelu klienta Aby odnowić dowolną usługę, należy złożyć zamówienie. to prawdziwa oszczędność czasu!

Paiement mensuel


Certains produits ou services peuvent être facturés de façon mensuelle chez OVH. Cette facturation peut correspondre à tout ou partie de l'offre liée, par exemple cela peut se limiter à des options souscrites en supplément ou à des sur-consommations hors forfait.


Odnowienie


należy złożyć zamówienie. Zamówienie można złożyć:Góra strony