OVH Analytics Data Platform

Twój klaster Big data Hadoop uruchomiony w jednej chwili

Thumbnail

Uruchomienie klastra Big data jest zazwyczaj długim i wymagającym procesem. OVH Analytics Data Platform pomaga uprościć wdrożenie Twoich projektów.  W czasie krótszym niż jedna godzina dostarczamy wstępnie skonfigurowaną i gotowy do użytku Apache Hadoop stack.

Opierając się na standardowej dystrybucji open source Hadoop, konfigurujemy wstępnie wszystkie usługi niezbędne do analizy Twoich danych oraz zabezpieczamy wymianę ruchu z siecią publiczną i Twoimi użytkownikami. 

Wykorzystuj OVH Analytics Data Platform do realizacji wielu zadań, takich jak analiza rynków, Business Intelligence, Internet rzeczy lub konserwacja predykcyjna.

 

Skorzystaj z OVH Analytics Data Platform

Thumbnail

Utwórz projekt Public Cloud

Twój klaster zbudowany jest w oparciu o elastyczną i wydajną infrastrukturę Public Cloud, dostępną w wielu lokalizacjach. Twoja usługa jest fakturowana według zużycia zgodnie z obowiązującym cennikiem instancji.

Thumbnail

Uruchom Twój klaster

Za pomocą kilku kliknięć uruchom w pełni funkcjonalny klaster Analytics Data Platform. OVH zajmie się jego konfiguracją.

Thumbnail

Zaloguj się do interfejsu

Twój klaster jest gotowy do użytku w czasie krótszym niż jedna godzina. Teraz zaloguj się do interfejsu graficznego i wykorzystaj pełną moc Big data!

Potrzebujesz wsparcia przy wyborze rozwiązania?

Wypełnij formularz, aby skontaktować się z doradcami biznesowymi OVH, którzy przeanalizują Twój projekt.

GDPR opt in
Dane wskazane w niniejszym formularzu są gromadzone za Twoją zgodą i przeznaczone do wiadomości OVH S.A.S jako podmiotu przetwarzającego dane. Dane te mogą zostać przekazane podwykonawcom firmy działającym na wyraźne polecenie OVH S.A.S oraz jednostkom Grupy OVH. W związku z powyższym, pod warunkiem, że jednostka Grupy OVH podpisała wiążące reguły korporacyjne, dane te mogą podlegać transferowi poza granice Unii Europejskiej. Dane wprowadzone do tego formularza są gromadzone w celu przetwarzania Twojego zapytania i będą mogły zostać użyte do celów związanych z zarządzaniem relacjami z klientami i komunikacją handlową, z zachowaniem przepisów, którym podlega OVH. Dane przechowywane są przez okres 36 (trzydziestu sześciu) miesięcy od czasu ostatniego kontaktu ze strony klienta. Masz prawo, z uzasadnionego powodu, wnieść skargę do właściwego organu nadzorczego, a także prawo dostępu do dotyczących Ciebie danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przeniesienia oraz sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Aby skorzystać z tego prawa, złóż odpowiedni wniosek, wypełniając przeznaczony do tego celu formularz.

Analytics Data Platform

Klaster Hadoop wdrażany za pomocą kilku kliknięć
Wstępnie skonfigurowany
Infrastruktura Public Cloud
Dostawa w ciągu 1 godziny
Rozliczenie w trybie miesięcznym lub godzinowym

Cena według zużycia

Usługi dostępne w ramach OVH Analytics Data Platform

Po wdrożeniu klastra będziesz miał pełny dostęp do wszystkich wymienionych poniżej usług.
Rozwiązanie OVH zbudowane jest w oparciu o dystrybucję open source Apache Hadoop rozszerzoną o dodatkową warstwę zapewniającą bezpieczeństwo i możliwość zarządzania danymi:

  • brama sieciowa i bastion do zabezpieczenia wymiany ruchu z siecią publiczną;
  • Identity Management Service (Kerberos i LDAP), WebSSH i Apache Ambari do zabezpieczenia Twoich operacji;
  • oprogramowanie Ambari do zarządzania za pośrednictwem interfejsu webowego.
Dataflow

Sqoop, Flume

Security

Ranger, Kerberos, Know, FreelPAidM

Storage

HDFS, HBase

Monitoring

Ambari, Logs Search, Ambari Infra

Scheduling

Oozie

Messaging

Kafka

Processing

YARN, Map Reduce 2, Tea, Pig, Slider, Hive, Spark 2, Presto

Potrzebujesz w pełni zarządzanego rozwiązania do analizy Big data?

Potrzebujesz wsparcia oraz w pełni zarządzanego rozwiązania hostowanego w dedykowanej infrastrukturze chmurowej? Odkryj ofertę Managed Cloudera stworzoną na miarę Twoich potrzeb i najbardziej krytycznych projektów.

Dołącz do społeczności OVH!

Historia OVH zaczęła się od ludzi z pasją. Dołącz do społeczności OVH i dziel się swoimi uwagami, potrzebami, rozwiązaniami i wszystkimi innymi przemyśleniami związanymi ze sztuczną inteligencją, uczeniem maszynowym oraz Big data. Nasze zespoły techniczne pozostają do Twojej dyspozycji.