Big data i analityka danych

Przechowuj i przetwarzaj skutecznie Twoje dane

Thumbnail

We wszystkich branżach liczba źródeł danych stale wzrasta, a woluminy są przepełnione. Tradycyjne metody przetwarzania danych nie są już skuteczne.

OVH proponuje elastyczne rozwiązania do przechowywania i przetwarzania informacji, dzięki którym wykorzystasz potencjał Twoich danych. Bazujemy na uznanych na rynku standardach i renomowanym oprogramowaniu, takim jak np. Cloudera.

Poznaj nasze rozwiązania

Usługi OVH, tworzone w oparciu o jeden z najpopularniejszych pakietów oprogramowania - Hadoop, dostosowane są do Twoich potrzeb:

OVH Analytics Data Platform

OVH Analytics Data Platform umożliwia wdrożenie skonfigurowanego wstępnie i bezpiecznego klastra Hadoop na skalowalnej infrastrukturze Public Cloud za pomocą zaledwie kilku kliknięć, dzięki czemu jest błyskawicznie dostępna. Łatwe wdrożenie do codziennych zastosowań.

  •  Wstępnie skonfigurowany klaster
  • Infrastruktura Public Cloud
  • Uruchomienie w ciągu 1 godziny
  • Rozliczenie w trybie miesięcznym lub godzinowym

 

Managed Big data solution

W pełni zarządzany przez OVH klaster Big data. Na wszystkich etapach - koncepcji, wdrożenia i kompleksowej obsługi posprzedażnej wspiera Cię nasz partner Claranet. Idealna oferta dla wszystkich Twoich zastosowań produkcyjnych i krytycznych projektów.

  • Wsparcie i doświadczenie eksperckie
  • Instalacja, konfiguracja i konserwacja w cenie
  • Dedykowana infrastruktura cloud od OVH
  • Dopasowana do wszystkich Twoich zastosowań

Dlaczego warto wybrać rozwiązania OVH do realizacji Twoich projektów Big data?

Thumbnail

Poufność, bezpieczeństwo i odwracalność

Twoje dane są cenne. Posiadamy centra danych w wielu krajach i przestrzegamy obowiązujących w nich przepisów. OVH jest również partnerem organizacji Open Cloud Foundation promującej ideę otwartej chmury.

Thumbnail

Partner w realizacji Twoich projektów, nie konkurent

Wyraźny podział ról: OVH jest dostawcą rozwiązań cloud i w tej roli pozostanie. Nie podejmujemy działań konkurencyjnych wobec działalności naszych klientów.

Thumbnail

Elastyczność i wydajność

Rozwiązania OVH stworzone są w oparciu o nasze doświadczenie w zakresie budowy i zarządzania infrastrukturą. Udostępniamy klientom Public Cloud i serwery dedykowane wraz z możliwością dowolnej konfiguracji.

Thumbnail

Przejrzyste oferty i koszty pod kontrolą

OVH dostarcza wydajne rozwiązania w najlepszej cenie. Nasza oferta Big data umożliwia Ci bardzo proste oszacowanie kosztów.

Zaufali nam - historie klientów

Thumbnail

Stonegate IT Ltd.

Stonegate IT Ltd. jest jednym z wiodących dostawców usług IT dla brytyjskich przedsiębiorstw.  Od 2007 roku spółka przeprowadziła migracje serwerów i aplikacji do rozwiązań chmurowych (lub chmury hybrydowej) u ponad 10 000 klientów oraz zapewniła im wsparcie techniczne, tak aby mogli wykorzystać w pełni wszystkie możliwości infrastruktury.

Thumbnail

SnapComms

Z usług nowozelandzkiej firmy SnapComms z siedzibą w Auckland korzysta już 1,6 miliona użytkowników w 75 krajach na całym świecie. Od początku jej działalności, ponad 10 lat temu, największą ambicją firmy jest podbój globalnego rynku platform do komunikacji wewnętrznej.

Dołącz do społeczności OVH!

Historia OVH zaczęła się od ludzi z pasją. Dołącz do społeczności OVH i dziel się swoimi uwagami, potrzebami, rozwiązaniami i wszystkimi innymi przemyśleniami związanymi ze sztuczną inteligencją, uczeniem maszynowym oraz Big data. Nasze zespoły techniczne pozostają do Twojej dyspozycji.