Sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe

Przyspiesz Twoje projekty i innowacje

Thumbnail

Sztuczna inteligencja otwiera nowe możliwości - tworzenie technologii bliższej użytkownikom i ich potrzebom. To początek kolejnej rewolucji.

OVH oferuje elastyczną infrastrukturę w chmurze o wysokiej wydajności dostosowaną do Twojego oprogramowania oraz rozwiązań machine i deep learning.

Dowiedz się, jak wykorzystać moc naszej infrastruktury i uruchomić nowe projekty!

Infrastruktura w chmurze stworzona dla IA oraz machine learning

Sztuczna inteligencja wymaga ogromnej mocy obliczeniowej, dlatego korzystamy z procesorów graficznych (GPU) o bardzo dużej wydajności. OVH proponuje szeroką gamę serwerów dedykowanych i wirtualnych, zaprojektowanych do obsługi najbardziej wymagających zadań obliczeniowych.

Public Cloud kompatybilny z platformą Nvidia GPU Cloud

Poznaj kontenery wzbogacone o procesor graficzny GPU NVIDIA i wdrażaj je w infrastrukturze cloud od OVH. Udostępniamy Ci pełny katalog sprzętu, w tym najnowsze instancje GPU z kartami Tesla P100.

Thumbnail

NVIDIA GPU Cloud umożliwia naukowcom specjalizującym się w sztucznej inteligencji dostęp do kontenerów o wysokiej wydajności zoptymalizowanych pod kątem programów, takich jak TensorFlow, PyTorch lub MXNet. Platformy programistyczne, wstępnie zintegrowane i przyspieszone dzięki GPU, zawierają niezbędne opcje, takie jak środowisko wykonawcze NVIDIA® CUDA®, biblioteki NVIDIA oraz dedykowany system operacyjny. 

Katalog instancji Public Cloud GPU

OVH oferuje serwery wirtualne o ogromnej mocy obliczeniowej w rozliczeniu godzinnym lub miesięcznym. Dzięki prywatnej sieci vRack OVH i nieograniczonemu transferowi możesz szybko tworzyć i kontrolować Twoje klastry obliczeniowe.

Od 9,83 PLN netto / godzina

Wspólnie wykorzystajmy nowe możliwości!

Thumbnail

Prescience Machine Learning Platform

Projektuj, rozwijaj i używaj modeli machine learning. My zajmiemy się infrastrukturą Twojej platformy, a Ty skup się na wartości dodanej Twojej działalności. 

Thumbnail

NVIDIA DGX-1

Najkrótsza droga do deep learning:  8 połączonych kart GPU NVIDIA Tesla V100 obsługujących warstwę oprogramowania NVIDIA GPU Cloud, aby szybko wdrażać aplikacje w kontenerach (TensorFlow, Caffe, Caffe2, Cuda8, cuDNN).

Dołącz do społeczności OVH!

Historia OVH zaczęła się od ludzi z pasją. Dołącz do społeczności pasjonatów OVH i dziel się swoimi uwagami, potrzebami, rozwiązaniami i wszystkimi innymi przemyśleniami związanymi ze sztuczną inteligencją i uczeniem maszynowym. Nasze zespoły techniczne pozostają do Twojej dyspozycji.