Stała selekcja najlepszych technologii

Wszystkie komponenty każdego serwera są starannie wybierane w laboratoriach OVH, tak aby uzyskać architekturę sprzętową o niezrównanej mocy i niezawodności. Wybierane są również technologie, które mają na celu przyspieszenie czasu przywracania (RTO), czasu przełączania (PRA) i wysokiej dostępności infrastruktur (HA).Serwery dedykowane
  • Własne centra produkcyjne OVH;
  • Serwery w czołówce dzięki procesorom Intel;
  • Oferta HPC.
Oferta serwerów dedykowanych
Dedicated Cloud
  • Infrastruktury wirtualizacji przygotowane przez OVH;
  • Infrastruktury, które można rozszerzać aż do 1 000 GHz;
  • Moc obliczeniowa, którą można dostosować do potrzeb.
Oferta Dedicated Cloud


Doświadczenie w dziedzinie przechowywania informacjiPrzestrzeń dyskowa musi odpowiedzieć na dwa problemy: zwiększenie ilości przechowywanych danych i powielanie dostępów do tych danych.

Aby zapewnić właściwe tempo wzrostu ilości obsługiwanych danych, OVH wybrało technologię ZFS do optymalnej obsługi infrastruktury, w tym usług NAS-HA i Dedicated Cloud.

Technologia SSD to jedno z głównych osiągnięć ostatnich lat. Jako prekursor, OVH od 2008 roku proponuje serwery dedykowane wyposażone w dyski SSD firmy Intel. Dyski SSD oferują niezrównaną wydajność dla systemów przechowywania danych, dla hostingu stron internetowych, dla baz danych i wirtualizacji.Wybierz własną opcję StorageWybór najlepszej opcji zależy od kilku czynników: budżetu, rodzaju i czasu trwania projektu. W OVH stworzyliśmy rozwiązania dla każdego projektu: od pojedyńczej strony WWW do własnej i prywatnej infrastruktury.

W przypadku serwerów dedykowanych SP/EG/MG udostępniamy przestrzeń 500 GB na kopie zapasowe!