Więcej informacji na temat OVH


Globalny dostawca hiperskalowalnych rozwiązań chmurowych

Numer 1 w Europie300 000 serwery
28 datacenter
19 krajów
18M zainstalowanych aplikacji www
1 300 000 klientów
zaufało nam
na świecie
Dlaczego warto wybrać OVH?

Innowacyjne rozwiązania, globalna sieć światłowodowa, centra R&D, eksperci do dyspozycji klientów... Poznaj wartości OVH.


Dlaczego warto wybrać OVH?
Centra danych

27 centrów danych z możliwością pomieszczenia ponad 1 miliona serwerów. OVH buduje, zarządza i utrzymuje swoje własne centra danych od 2003 roku.


Odkryj centra danych
Sieć

Ponad 13 Tbps przepustowości sieci do dyspozycji klientów. OVH jest jednym z nielicznych dostawców usług hostingowych, którzy projektują, budują i zarządzają swoją globalną siecią światłowodową. W ten sposób zapewnia klientom usługi najwyższej jakości, niezależnie od ich lokalizacji.


Dowiedz się więcej o sieci OVH
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo danych naszych klientów to najwyższy priorytet OVH: od 18 lat firma rozwija nowe usługi z myślą o ochronie danych klientów.


Sprawdź jak chronimy Twoje dane
Sprzęt

OVH dokładnie wybiera komponenty do swoich serwerów. Dzięki temu może zagwarantować usługi wysokiej jakości oraz maszyny elastyczne i niezawodne zarazem.


Więcej na temat sprzętu serwerowego
Produkcja serwerów

OVH projektuje i składa własne serwery od 2002 roku. Zdobyte przez lata doświadczenie to pozwala na zagwarantowanie jakości maszyn i konkurencyjnych cen.


Więcej na temat produkcji serwerów
Partnerzy technologiczni

W przypadku dziedzin takich jak serwery, oprogramowanie, sieć i elektryczność, OVH pracuje w ścisłej współpracy z 50 partnerami technicznym, którzy są światowymi liderami.


Poznaj naszych klientów
Certyfikacja

OVH prowadzi globalną politykę międzynarodowych certyfikatów i atestów dla swoich instalacji i procedur. Jest to podejście jakościowe, które zwiększa zaufanie klientów.


Dowiedz się więcej o certyfikatach
Firma ekologiczna z natury

Dla OVH ekologia nie jest modą. Od 15 lat grupa wprowadza rozwiązania technologiczne, mające na celu zmniejszenie zużycia energii elektrycznej.


Poznaj naszych klientów
Zaufali nam

155 z 1000 największych grup europejskich 20 z 500 największych grup światowych


Poznaj naszych klientów
Kariera

SysAdmini, DevOps, deweloperzy, konsultanci techniczni i wiele innych profili: OVH rekrutuje talenty przez cały rok.


Sprawdź oferty pracy w OVH