Więcej informacji na temat OVH


3. firma hostingowa na świecie260 000 serwery
22 datacenter
19 krajów
18M zainstalowanych aplikacji www
1 000 000 klientów
zaufało nam
na świecie
Dlaczego warto wybrać OVH?

Innowacyjne oferty, własna światowa sieć, stałe R&D, specjaliści do dyspozycji klientów... Sprawdź wartości dodane OVH.


Dlaczego warto wybrać OVH?
Datacenter

20 aktywnych centrów danych, w których można obsługiwać ponad 1 milion serwerów. Od 2003 roku OVH projektuje własne centra danych i zarządza nimi.


Odkryj centra danych
Sieć

7,5 Tbps wydajności sieci dla klientów. OVH jest jednym z niewielu dostawców usług internetowych, który wdraża, zarządza i utrzymuje własną globalną sieć światłowodową i dostarcza swoim klientom na całym świecie usługi o wysokiej jakości.


Sprawdź sieć OVH
Bezpieczeństwo

Zagwarantowanie najwyższego poziomu bezpieczeństwa to priorytet OVH: od 15 lat firma rozwija nowe rozwiązania do ochrony danych klientów.


Sprawdź rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa
Komponenty

OVH dokładnie wybiera komponenty do swoich serwerów. Dzięki temu można zagwarantować usługi wysokiej jakości oraz maszyny elastyczne i niezawodne zarazem.


Więcej informacji na temat komponentów
Produkcja serwerów

OVH projektuje i składa własne serwery od 2002 roku. Doświadczenie to pozwala na zagwarantowanie jakości maszyn i konkurencyjnych cen.


Więcej informacji na temat produkcji serwerów
Partnerzy techniczni

W przypadku dziedzin takich jak serwery, oprogramowanie, sieć i elektryczność, OVH pracuje w ścisłej współpracy z 50 partnerami technicznym, którzy są liderami na świecie.


Więcej informacji
Certyfikacja

OVH prowadzi globalną politykę międzynarodowych certyfikatów i atestów dla swoich instalacji i procedur. Jest to podejście jakościowe, które zwiększa zaufanie klientów.


Sprawdź certyfikaty
Green IT

Dla OVH ekologia nie jest modą. Od 10 lat grupa wprowadza rozwiązania technologiczne, mające na celu zmniejszenie zużycia energii elektrycznej.


Więcej informacji
Informacje o klientach

155 z 1000 największych grup europejskich 20 z 500 największych grup światowych


Więcej informacji
Zespół pomocy

OVH ma wewnętrzną pomoc techniczną i handlową, w przeciwieństwie do tendencji, która polega na korzystaniu z usług podwykonawców w relacjach z klientem. Zespoły doradców znajdują się w sercu firmy i dzięki temu zwiększają jakość wsparcia oferowanego klientowi.


Poznaj zespoły OVH
Zespoły R&D

Infrastruktury i usługi OVH są w pełni zarządzane przez wewnętrzne zespoły ekspertów: od R&D do produkcji i eksploatacji.


Poznaj zespoły OVH
Jobs

Sys Admini, programiści, doradcy techniczni i inne profile: OVH rekrutuje przez cały rok.


Sprawdź oferty pracy w OVH