Webmail

Korzystaj z dostępu do poczty e-mail z dowolnego urządzenia

Dostęp do Webmail


Co to jest?

Chcesz mieć dostęp do poczty 24h/24 przez 7 dni w tygodniu? W tym celu wprowadziliśmy usługę Webmail. Za pomocą interfejsu WWW możesz odbierać, wysyłać i zarządzać wiadomościami email, wystarczy dostęp do Internetu.


Bezpieczna wymiana wiadomości

Usługa OVH Webmail działa w oparciu o protokół HTTPS z szyfrowaniem SSL. Taka forma połączenia zapewnia pełne bezpieczeństwo w przypadku logowania z publicznej sieci WIFI, a Twoje dane są przez cały czas bezpieczne i niedostępne dla osób trzecich!


ROUNDCUBE:


Łatwy w obsłudze i bardzo szybki w działaniu, interfejs Roundcube udostępnia liczne opcje w technologii Ajax.
.

Interfejs książki adresowej pozwala na zapisywanie danych z dodatkową treścią dla kontaktów (na przykład zdjęć). Możesz również korzystać z intuicyjnego interfejsu do zarządzania danymi kontaktów.

Zasada działania webmail

Aby mieć dostęp do poczty, wystarczy skorzystać z dowolnej przeglądarki (IE, Firefox, Chrome, Safari, itp.) i przejść na stronę webmail OVH.

Elastyczność i oszczędności

Nie potrzebujesz już oprogramowania do zarządzania wiadomościami e-mail. W ten sposób poczynisz oszczędności, gdyż nie poniesiesz kosztów licencji, nie będziesz też musiał martwić się o instalowanie, aktualizowanie lub zarządzanie programem pocztowym. Twoje konto e-mail jest dostępne z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu.

Protokół

Webmail OVH korzysta z protokołu IMAP4, znacznie bardziej zaawansowanego niż POP3. Umożliwia elastyczne zarządzanie pocztą elektroniczną dzięki synchronizacji programu pocztowego z serwerem OVH. Możesz odbierać pocztę na komputerze, tablecie i telefonie komórkowym.

Kopia zapasowa

Nie chcesz stracić ważnych dla Ciebie wiadomości?
OVH Webmail tworzy regularne kopie zapasowe twoich e-maili. Możesz odzyskać kopie wykonane w ostatnim czasie: Dzień-1, Dzień-3 lub Tydzień-1.

Dostępność

Dzięki poczcie OVH Webmail uzyskasz dostęp do Twoich maili zaledwie w ciągu kilku sekund. Wystarczy, że zalogujesz się do Twojego konta, korzystając z dowolnego urządzenia podłączonego do internetu.