Let’s Encrypt: certifikaty SSL dla wszystkich!

Bezpłatny certyfikat SSL jest zainstalowany domyślnie na wszyskich hostingach OVH

Szyfrowanie SSL jest dodawane domyślnie do każdego pakietu hostingowego OVH. Do konfiguracji certyfikatów nie wymagane są zaawansowane kompetencje techniczne. Certyfikaty odnawiane są co trzy miesiące.

Let’s Encrypt to projekt open-source wspierany przez liczne firmy, w tym OVH. Certyfikat jest zgodny z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi. Zaletą rozwiązania OVH jest proste i zautomatyzowane wdrożenie certyfikatu zapewniającego bezpieczne połączenia internetowe. W 2016 roku firma OVH wygenerowała ponad 1,5 miliona certyfikatów Let’s Encrypt dla stron WWW swoich klientów.


let’s encrypt

Komunikacja zabezpieczona protokołem HTTPS

Protokół HTTPS zmniejsza ryzyko przechwycenia poufnych danych (takich jak dane osobowe lub bankowe). Odbywa się to poprzez szyfrowanie komunikacji między komputerem użytkownika a serwerem, na którym znajduje się witryna. Szyfrowanie odbywa się za pomocą certyfikatu X509 (RSA 2048 bitów lub więcej) i aplikacji TLS. Zielona kłódka na pasku adresu oznacza, że strona WWW jest zabezpieczona i uwierzytelniona przez odpowiedni urząd certyfikacji.Certyfikat DV

Certyfikaty walidacji domen (DV) służą do weryfikacji, czy firma ma wyłączne prawo do korzystania z domeny, w odniesieniu do której stara się uzyskać certyfikat. Certyfikat cyfrowy zapewnia bezpieczny przepływ informacji przesyłanych między stroną internetową a odwiedzającymi ją użytkownikami.

SSL as a Service

Bezpłatny certyfikat SSL włączony jest do każdego pakietu hostingowego OVH. Certyfikat jest automatycznie odnawiany po 90 dniach. "HTTPS" jest aktywowany automatycznie, bezpłatnie i bez konieczności posiadania wiedzy technicznej podczas tworzenia subdomen.

Wyższe pozycje w wyszukiwarkach

Zabezpieczanie stron internetowych za pomocą certyfikatu SSL ma pozytywny wpływ nie tylko na poziom bezpieczeństwa przesyłanych informacji, ale także na uzyskiwanie lepszych wyników w wyszukiwarkach internetowych.
Poznaj wszystkie nasze certyfikaty SSL

Certyfikat DV

Certyfikat domeny

Darmowy certyfikat

wyłącznie z hostingiem OVH


Wybierz pakiet hostingowy

Certyfikat DV

Certyfikacja domeny. Zawiera gwarancję.

221,95 PLN netto / rok

wyłącznie z hostingiem OVH


Wybierz pakiet hostingowy

Certyfikat EV

Certyfikacja domeny i firmy, do której należy strona WWW. Zawiera gwarancję.

443,94 PLN netto / rok

wyłącznie z hostingiem OVH


Wybierz pakiet hostingowy

Zamów hosting z domyślnym certyfikatem SSL

Personal


1 domena
100 GB przestrzeni dyskowej
10 adresów e-mail
 Nielimitowany transfer

7,99 PLN
 netto / m-c (9,83 PLN brutto)

Pro


1 domena
250 GB przestrzeni dyskowej
100 adresów e-mail
 Nielimitowany transfer

19,99 PLN
 netto / m-c (24,59 PLN brutto)

Cloud Web


1 domena
1 vCore 2.4GHz
2 GB RAM
10GB przestrzeni dyskowej SSD  

39,99 PLN
 netto / m-c (49,19 PLN brutto)

Performance


1 domena
500 GB przestrzeni dyskowej
1000 adresów e-mail
 Nielimitowany transfer

39,99 PLN
 netto / m-c (49,19 PLN brutto)

Rejestracja lub transfer domeny od innego operatora bez opłat w pierwszym roku, po tym czasie odnowienie zgodnie z aktualnym cennikiem następujących rozszerzeń: com , net , biz , info , org , name , fr , re , eu , be , es , it , de , at , co.uk , me.uk , org.uk , nl , us , ca , cz , ch , in , lt , dk , pm , so , se , yt , tf , wf , pt , pl , ovh , xyz.