Ochrona przed atakami DDoS
OVH, ekspert w dziedzinie rozwiązań WWW, dostarcza Ci solidną i wysoko dostępną infrastrukturę dla Twojego hostingu. Ty możesz skupić się na wgrywaniu plików i rozwoju Twojej strony internetowej!

Dzięki rozwiązaniu Anty-DDoS OVH czuwa nad dostępnością Twojego hostingu nawet w przypadku ataku!
Ochrona ta jest bardzo ważna, tak jak to podkreślał Octave Klaba: « Pytaniem nie jest czy, ale raczej kiedy zostaniesz ofiarą pierwszego ataku DDoS. »
OVH, bazując na swoim autorskim rozwiązaniu, zapewnia również skuteczną ochronę Anty-DDoS i gwarantuje, że Twój hosting pozostaje dostępny nawet w przypadku ataku!
Zapewnienie ochrony przed atakami jest niezwykle istotne, gdyż, jak podkleśla Octave Klaba: "Nie powinieneś sobie zadawać pytania, czy potrzebujesz ochrony Anty-DDoS, ale kiedy staniesz się ofiarą pierwszego ataku".Czym jest DDoS?


Atak DDoS ma na celu spowodowanie niedostępności Twojej strony WWW poprzez zużycie całej przepustowości lub zasobów serwera. Najczęstsze przypadki ataków to ataki poziomu 7 polegające na wysyłaniu zapytań PHP w ilości, która przeciąża system.
Ryzyko, że staniesz się ofiarą ataku jest bardzo realne. Jest to związane z upowszechnieniem technologii i dostępnością narzędzi, które umożliwiają realizację ataku. Mamy do czynienia nie tylko ze wzrostem liczby ataków, ale również ze wzmożeniem siły, z jaką uszkadzają nawet najbardziej solidne infrastruktury.
%20Czym%20jest%20DDoS%20?Bezpieczeństwo - rozwiązania OVH

Bezpieczeństwo - rozwiązania OVH


Priorytetem OVH jest zagwarantowanie bezpieczeństwa i dostępności aplikacji klientów. W ciągu lat zyskaliśmy doświadczenie pozwalające zarówno na zapobieganie problemom z tego zakresu, jak i na ich skuteczne usuwanie. Opracowaliśmy inteligentne narzędzia do neutralizowania masowych ataków, które pierwotnie zostały wprowadzone do oferty serwerów dedykowanych i produktów Cloud.
Narzędzia te zostały następnie dostosowane do innych produktów, również do hostingu, który wcześniej nie dysponował tak zaawansowaną ochroną. Wcześniej trzeba było blokować stronę otrzymującą zbyt dużą liczbę zapytań, aby uniknąć negatywnego wpływu na usługi innych klientów.
Aby jeszcze skuteczniej przeciwdziałać atakom DDoS, OVH wdrożyło rozwiązanie umożliwiające filtrowanie nielegalnego ruchu oparte na technologii VAC. Jest to połączenie narzędzi, które analizują ruch w czasie rzeczywistym i z bardzo dużą prędkością. Wykrywają one i automatycznie przechwytują ataki, jednocześnie pozwalając na przepływ legalnego ruchu. Rozładowywanie obciążeń jest jeszcze skuteczniejsze po wprowadzeniu PHP-FPM, dzięki czemu zwiększona została szybkość odpowiedzi serwera. W rezultacie nie istnieje już ryzyko paraliżu usługi.
Więcej informacji znajdziesz w kompletnym opisie ochrony Anty-DDoS.

Moje konto klientaKontakt z Działem SprzedażyWebmail OVHcloud Blog

Witamy w OVHcloud!

Zaloguj się, aby złożyć zamówienie, śledzić jego status oraz zarządzać produktami i usługami

Zaloguj się