Jaką ofertę hostingu WWW wybrać?Osoba fizyczna


osoba prywatna  Dzięki pakietowi Perso, możesz za pomocą kilku kliknięć założyć stronę internetową. Może to być niewielka strona dla Twojej rodziny, galeria zdjęć, blog, itp. Pakiet ten dysponuje 100 GB przestrzeni dyskowej i pozwala zainstalować dowolną liczbę modułów za 1 kliknięciem. Każde konto e-mail ma rozmiar 5 GB.


Firmy zatrudniające do 10 pracowników


Małe firmy
Nie masz doświadczenia w świecie usług www. Chcesz założyć profesjonalną stronę dla swojej firmy i zaprezentować swoją działalność w Internecie. Chcesz dodawać nowości raz w miesiącu. Twoja strona musi być prosta i zbudowana tak, żeby można byłoby ją szybko odnaleźć w wyszukiwarkach.

Pakiet Pro jest stworzony właśnie dla Ciebie. Jest to profesjonalny hosting z narzędziami komunikacji niezbędnymi dla Twojej firmy: konta e-mail o rozmiarze 5 GB, lista mailingowa do przesyłania powiadomień o nowościach dostępnych na Twojej stronie. Możesz korzystać z modułów CMS instalowanych za pomocą 1 kliknięcia lub instalować je korzystając z dostępnych baz danych. Aby zabezpieczyć dostęp do strony, możesz korzystać z protokołu SSL dostępnego domyślnie w pakiecie Pro. Jeśli chcesz spersonalizować swoją stronę korzystając z usług agencji internetowej, uniwersalność oraz rozsądna cena pakietu Pro pozwolą Ci na to.


Firmy zatrudniające powyżej 50 pracowników


Poszukujesz hostingu, który spełni twoje wymagania przez najbliższe 2-3 lata i który sprosta twojemu rozwojowi w internecie. Powierzasz tworzenie swoich stron internetowych agencji, freelancer'om lub własnej ekipie pracującej nad Twoimi rozwiązaniami internetowymi. W każdym z tych przypadków, Internet jest ważnym elementem twojej działalności i od niego zależy praca Twoich pracowników. Potrzebujesz niezawodnego hostingu, który udźwignie okresy wzmożonego ruchu na Twoich stronach, będzie miał wszystkie niezbędne opcje zawarte w cenie i w razie konieczności pozwoli na uruchomienie dodatkowych usług.

Pakiety Performance zostały przygotowane z myślą o Tobie. Oferta ta dysponuje dużą przestrzenią dyskową i nieograniczonym transferem miesięcznym. Masz do dyspozycji 1000 kont e-mail o rozmiarze 5 GB. Oferta ta posiada 1 bazę SQL o rozmiarze 2 GB i 3 bazy dodatkowe. Możesz korzystać z szyfrowania SSL zawartego w ofercie lub założyć własny certyfikat SSL. Możesz również korzystać z opcji SQL, takich jak na przykład prywatny serwer SQL, który daje całkowitą wolność w rozwoju Twoich projektów.
Stowarzyszenia i NGO


Stowarzyszenia i NGO Strona www Urzędu lub Izby handlowej jest teraz najpopularniejszym sposobem komunikacji z interesantami. Dzięki własnej stronie będziecie mogli ich informować o bieżących pracach, planach na przyszłość lub po prostu przeprowadzić sondaż na wybrany temat. Strona www przedstawi pracę całej instytucji. Podobnie, w przypadku organizacji i stowarzyszeń, stworzenie strony internetowej przyczynia się do ich szybkiego rozwoju i pozwala na pozyskanie nowych członków na całym świecie.


Pakiety Performance opowiadają na tą potrzebę. Dysponujesz dużą przestrzenią dyskową pozwalającą na instalowanie filmów, zdjęć, na aktualizowanie projektów. Masz możliwość założenia 1000 kont e-mail o rozmiarze 5 GB. Strona działa szybko i jest dostępna bez względu na umieszczone na niej treści.

Oferta Pro została przygotowana z myślą o tych potrzebach.

Posiadasz stronę internetową z domeną zawartą w cenie przez okres 12 miesięcy. Korzystasz z przestrzeni dyskowej o bardzo dużym rozmiarze, w ramach której możesz publikować filmy, zdjęcia artykuły, a gdy Twoja strona cieszy się dużym zainteresowaniem, nie martwisz się o wzrost obciążenia. Możesz założyć 100 kont e-mail o rozmiarze 5 GB. W przypadku większego zapotrzebowania możesz zamówić opcję aż do 1000 kont e-mail. Dysponujesz narzędziami CMS, które można zainstalować za pomocą 1 kliknięcia. Korzystając z funkcji subdomen możesz założyć 1000 podstron i powierzyć ich zarządzanie swoim współpracownikom. Opcja multidomena pozwala na podpinanie dodatkowych domen do wybranego folderu.Dla dużych portali

Dla dużych portali
Prowadzisz popularny portal. Codziennie tysiące użytkowników odwiedza Twoją stronę. Codziennie publikujesz dziesiątki artykułów. Każdego dnia spotykasz się z nowymi wyzwaniami i potrzebujesz serwera, który pozwoli na dynamiczny rozwój Twojego projektu.

Pakiety Performance zostały przygotowane dla stron bardzo wymagających w zakresie szybkości i dostępności. Oferta ta domyślnie dysponuje prywatnym serwerem SQL. Oferta ta dysponuje również kilkoma bazami danych. Przestrzeń dyskowa jest bardzo duża, co pozwala na instalowanie bardzo dużych plików oraz na ich udostępnianie dzięki transferowi domyślnie zawartemu w ofercie. Infrastruktura hostingu składa się z kilku tysięcy serwerów gotowych do zarządzania wzrostem aktywności.


Dla E-commerceDla E-commerce (na dobry początek)

Dla E-commerce
Chcesz założyć sklep internetowy i rozwijać się, jeśli strona odniesie sukces. Masz podstawową wiedzę do zarządzania aplikacją taką jak PrestaShop, która pozwala na założenie sklepu szybko i w prosty sposób.

Pakiet Pro został przygotowany dla Ciebie. Usługa ta pomoże Ci w rozwoju usług E-Commerce i odniesieniu sukcesu w Internecie. Potrzebujesz wirtualnego szyfrowania SSL, aby rozpocząć pracę, modułu PrestaShop, który można zainstalować za pomocą 1 kliknięcia i dostępnego hostingu, który działa szybko.Dla E-commerce (już istniejące strony)


Twój sklep działa pełną parą. Twoi pracownicy pracują nad stroną sklepu oraz nad szybkością dostaw do klientów. Potrzebujesz hostingu z szybkimi i niezawodnymi bazami danych.

Pakiety Performance zostały przygotowane dla Ciebie. Możesz utworzyć dostosowany do Twoich potrzeb certyfikat SSL i korzystać z niego w środowisku współdzielonym. Infrastruktura hostingu składa się z kilku tysięcy serwerów działających jednocześnie. Dzięki temu możemy zagwarantować dostępność i szybkie działanie każdych odwiedzin na stronie. Dysponujesz prywatnym serwerem SQL wyposażonym w 256 MB pamięci RAM bez limitu przestrzeni dyskowej.Dla agencji reklamowych

Dla resellerów
Chcesz instalować strony swoich klientów z bezkonkurencyjnym stosunkiem jakości do ceny. Chcesz podzielić koszty dzięki administrowanemu hostingowi WWW, który pozwala na pełne wykorzystanie dostępnych zasobów.

Wszystkie nasze pakiety odpowiadają na te potrzeby. Każdy pakiet dysponuje opcją "multidomena". W zależności od typu strony wybierz ofertę, która pozwoli Ci na najlepsze wykorzystanie dostępnych zasobów. Dla stron statycznych Pakiet Perso jest najbardziej dostosowany. Dla stron dynamicznych możesz wybrać pakiet Pro następnie zamówić opcję baz SQL Perso 100 MB. Dzięki temu będziesz mógł tworzyć dynamiczne strony dzieląc 250 GB przestrzeni dyskowej pakietu Pro. Jeśli szukasz gwarancji usług ważnych dla Twoich klientów, wybierz ofertę Performance dostosowaną do Twoich potrzeb. Możesz się indywidualnie rozwijać w środowisku wirtualnym dzięki licznym opcjom.Programista

Programista
W procesie tworzenia niezbędną opcją jest dla Ciebie SVN. Pracujesz w zespole i każdy jego członek tworzy własną wersję strony. Tworzycie wersje "beta", testujecie je. Potrzebujesz mieć dostęp do poprzednich wersji przez cały czas tworzenia nowego serwisu.

Potrzebujesz dostępu do hostingu przez SSH. Będziesz mógł korzystać z funkcji SVN do zarządzania wersjami swojej strony. Dostęp przez SSH jest możliwy od oferty Pro.Góra strony