Opcja GeoCache niezbędna dla stron międzynarodowychTechnika funkcji GeoCache opiera się na punktach zlokalizowanych na całym świecie. Punkty te zapisują w pamięci cache pliki i inne elementy nie wymagające aktualizacji i przekazują te treści lokalnie. Zasada ta pozwala na zoptymalizowanie działania stron na arenie międzynarodowej.

Funkcja ta jest niezbędna, jeśli wdrażasz projekty www przeznaczone dla użytkowników na całym świecie. Funkcja przyspieszenia Geocache pozwala na przyspieszenie ładowania się stron dla użytkowników znajdujących się w różnych miejscach na świecie. Funkcja ta pozwala również na uzyskanie lepszego pozycjonowania (wyszukiwarki są wrażliwe na czas otwierania się stron).


Przyspieszenie GeoCache wdrożone przez OVH


Rozwiązanie GeoCache przygotowane przez OVH zwiększa wydajność stron i przyspiesza ładowanie się stron. Jest to możliwe dzięki 17 punktom PoP (« Point of Presence ») zlokalizowanym na całym świecie.

Punkty te korzystają z wydajności sieci OVH, która jest redundantna i korzysta z 2,5 Tbps przepustowości. Treści umieszczone w pamięci cache są kopiowane w kilku lokalizacjach na świecie w infrastrukturze CDN. Infrastruktura ta zajmuje się przekierowaniem do punktu PoP znajdującego się najbliżej internauty.

17 punktów przypisanych do GeoCache OVH z następującą lokalizacją:7 w Europie:

Amsterdam (Holandia), Frankfurt (Niemcy), Londyn (Anglia), Madryt (Hiszpania), Mediolan (Włochy) Paryż (Francja), Warszawa (Polska)Paryż (Francja)

Mediolan (Włochy)

Madryt (Hiszpania)

Amsterdam (Holandia)

Londyn (Wielka Brytania)

Frankfurt (Niemcy)

Warszawa (Polska)10 w Ameryce:

Ashburn (USA), Atlanta (USA), Chicago (USA), Dallas (USA), Los Angeles (USA), Miami (USA), Newark (USA), San Jose (USA), Seattle (USA), Toronto (Canada).Chicago (USA)

Dallas (USA)

Newark (USA)

San Jose (USA)

Ashburn (USA)

Atlanta (USA)

Los Angeles (USA)

Miami (USA)

Seattle (USA)

Toronto (Kanada)

Przyspieszenie GeoCache zawarte w ofercie hostingu www


W celu uzupełnienia usługi hostingu, OVH zawarło w niektórych ofertach usługę CDN GeoCache.

Dane przetwarzane przez funkcje przyspieszenia są wybierane i zarządzane automatycznie. Oznacza to, że w pamięci cache umieszczane są domyślnie wszystkie elementy nie dynamiczne (obrazy, filmy, HTML standard, itp.).

Aby uzyskać więcej informacji na temat funkcji przyspieszenia GeoCache, sprawdź informacje zawarte w przewodniku.
Oferty PERSO / PRO


Formuły PERSO i PRO korzystają z usługi przyspieszenia GeoCache zlokalizowanego w 3 punktach PoP: Paryż (Francja), Frankfurt (Niemcy), Newark (USA).

Oferta PERFORMANCE


Formuły PERFORMANCE korzystają z usługi przyspieszenia GeoCache w 17 punktach: