Emaile ze skryptuMiej dostęp do historii wiadomości wysyłanych ze strony


Formularz kontaktowy, wysyłka zamówień, listy mailingowe w PHP...W OVH masz dostęp do wszystkich wiadomości wysyłanych ze skryptów na stronie.


  • Dzięki temu możesz bardzo szybko wykryć i usunąć ewentualne błędy.
  • Analizując statystyki strony możesz zapobiegać ewentualnym włamaniom.
Możliwości


Przewidywanie błędów


Możesz nadzorować wysyłkę wszystkich wiadomości email. Wystarczy zalogować się do panelu klienta, gdzie znajdziesz bardzo szczegółowe podsumowanie.

Codzienny raport błędów


Na wskazany adres otrzymasz dzienny raport dotyczący wiadomości z błędem.

Szukasz wiadomości z błędem?


W panelu klienta możesz skorzystać z narzędzi wyszukiwania dodając filtr dla wiadomości z błędem. Możesz wybrać okres i ilość wiadomości, które będą wyświetlane.

To bardzo przydatna funkcja wykorzystywana w przypadku wysyłki list mailingowych, aktualizacji abonentów listy i usuwania błędnych adresów.

Bieżące informacje o lukach w zabezpieczeniach


Czy z mojej strony jest wysyłany spam?

Mając dostęp do raportów wiadomości wysyłanych ze strony, możesz bardzo szybko wykryć spam. Analizując logi możesza zablokować adres email odpowiedzialny za nieupoważnioną masową wysyłkę.

Analizuj działania Twojej firmy:


Na podstawie raportu możesz dokonać aktualizacji. na przykład możesz usunąć z listy mailingowej adresy, które już nie istnieją. Możesz sprawdzić, czy zamówienie dotarło do klienta: w przypadku problemu możesz szybko zareagować i przesłać ponownie zamówienie!

Poznaj możliwości Managera OVH.