CDN - Content Delivery Network

Skróć czas ładowania Twoich stron WWW, używają globalnej sieci OVH

CDN


3 punkty obecności (PoP)
Szybsze ładowanie strony
Lepsze wyniki SEO
Protokół HTTP/2

3,99 PLN netto / m-c
(4,91 PLN brutto)(zawarte w pakiecie Performance)

Dzięki naszym 3 punktom obecności (PoP) czas dostępu do Twoich aplikacji ulega znacznemu skróceniu. Nasz całkowicie zautomatyzowany system zapisuje wszystkie pliki statyczne w pamięci podręcznej. Krótszy czas odpowiedzi istotnie poprawia pozycjonowanie Twojej strony w wyszukiwarkach.

Nasze punkty obecności

1 punkt obecności (PoP) w Ameryce

Beauharnois (Kanada)

2 punkty obecności (PoP) w Europie

Roubaix (Francja)
Strasburg (Francja)

Poznaj zalety poniższych funkcji:


Przyspiesz ładowanie stron

Content Delivery Network OVH (CDN) umożliwia optymalizację wydajności Twoich stron WWW i aplikacji internetowych bez konieczności ingerencji w kod źródłowy lub parametry hostingu. CDN przechowuje w pamięci podręcznej statyczną zawartość Twoich stron i redystrybuuje ją w rekordowym czasie, niezależnie od tego, gdzie znajdują się Twoi użytkownicy na świecie (bez wysyłania żądań do Twojego serwera hostingowego).

Popraw doświadczenia użytkowników

Dla użytkowników Internetu najważniejsza jest szybkość ładowania stron WWW i płynna nawigacja. Zapewnij odwiedzającym Twoją witrynę komfort użytkowania z każdego urządzenia: komputera, tabletu czy smartfona. Dzięki sieci CDN możliwe jest nawet kilkukrotne zwiększenie szybkości ładowania strony w zależności od jej typu i publikowanych na niej treści.

Zoptymalizuj SEO swoich stron

Poprawa wydajności jest jednym z najważniejszych czynników optymalizacji stron internetowych. Dla wyszukiwarek, takich jak Google, Bing czy Yahoo czas ładowania strony jest bardzo istotnym kryterium naturalnego pozycjonowania. CDN znacznie skraca czas odpowiedzi stron internetowych i przyspiesza ich wczytywanie, co przekłada się na poprawę wyników w wyszukiwarkach.