Płatności za opcję « boost » dla ofert Performance
Płać abonament zgodnie ze swoimi potrzebami


Potrzebujesz zwiększyć wydajność Twojej strony WWW na określony czas? Dostosuj pakiet do Twoich potrzeb, korzystając z opcji Boost. Opcja umożliwia tymczasową zmianę pakietu Performance na wyższy poziom. Płacisz wówczas stawkę dzienną*.Oznacza to, że nie musisz już opłacać dodatkowych 12 miesięcy w ramach nowej oferty. Przejście do wyższego pakietu jest tymczasowe.Zaletą tej opcji jest elastyczność - możesz korzystać z różnych pakietów Performance w zależności od Twoich bieżących potrzeb. Otrzymasz oddzielną fakturę za dodatkowe wykorzystanie zasobów.Możesz jednak również wybrać płatność roczną.Kontroluj wzrost obciążenia!


Jak to działa?


Przy zmianie pakietu na wyższy poziom gamy Performance (w Panelu klienta) możesz wybrać całkowitą płatność za 12 miesięcy korzystania z usługi lub opcję Boost z elastyczną płatnością. Faktura zostanie wystawiona w następnym miesiącu i będzie opiewała na kwotę należną za rzeczywiste zużycie.Otrzymasz fakturę opiewającą na kwotę za wykorzystanie opcji Boost w ostatnim miesiącu. Uwzględnione zostaną tylko dni, w których opcja jest aktywna.Stawka za każdy przekroczony poziom pakietu wynosi 2,13 PLN netto. Na przykład, jeśli korzystasz z hostingu Performance 1 i zmienisz pakiet na Performance 2 na 10 dni, Twoja faktura Boost wyniesie 10 x 2,13 PLN netto, czyli 21,30 PLN netto. Jeśli w ciągu tego samego miesiąca zmienisz pakiet na Performance 3 na dwa dni (dwa poziomy wyżej od Performance 1), dodatkowa opłata za zużycie zasobów wyniesie 4,26 PLN netto .W Panelu klienta możesz dowolnie skalować Twoją podstawową usługę Performance, uzyskując niższe lub wyższe parametry.Zmień ofertę w 5 minut!
Przewiduj wydatki i wydarzenia


Sprzedaż w Twoim sklepie internetowym charakteryzuje się sezonowością? Kampanie marketingowe przed niektórymi wydarzeniami (Black Friday, wyprzedaże, etc...) powodują znaczne wzrosty ruchu?Jeśli Twoja działalność nie wymaga korzystania z hostingu Performance 4 przez cały czas, możesz aktywować opcję Boost, dzięki której będziesz mógł korzystać z pakietu o wyższych parametrach w przypadku wzrostu ruchu.Opcja ta, aktywowana w Panelu klienta dla pakietów hostingowych Performance, umożliwia płatność za zużycie zasobów za dzień zamiast płatności za 12 miesięcy. Dzięki temu możesz dostosowywać ilość zasobów do wzrostów ruchu.Jak w przypadku każdej zmiany pakietu hostingowego, włączenie lub wyłączenie opcji Boost nie będzie miało wpływu na działanie Twojej strony WWW.

* Płatność za dzień dostępna od 1 listopada 2019.
NB : Zmiana oferty hostingowej jest wykonywana automatycznie i w sposób transparentny, bez przerwy w działaniu usługi i z zachowaniem danych.