Moduły CMS to systemy zarządzania treścią. Wymagają one platformy hostingowej zawierającej serwer FTP, bazę danych i nazwę domeny.

Kliknij tutaj, aby uzyskać dostęp do naszych przewodników dotyczących hostingu www.

Instalacja ręczna

.

Wordpress

WordPress to system przeznaczony do prowadzenia bloga. Oparty na technologii php, moduł ten jest wyposażony w narzędzia, które ułatwiają tworzenie stron www: korektor ortograficzny lub narzędzie zarządzające pozycjonowaniem.

Zapraszamy do odwiedzania forum dotyczącego rozwiązania Wordpress.

.

Joomla

Joomla! to CMS oparty na projekcie Mambo. Jest to CMS prosty w użytkowaniu, który był wielokrotnie nagradzany.


Zapraszamy również do odwiedzania forum dotyczącego rozwiązań Joomla!.

.

Prestashop

Stwórz własny sklep internetowy! Rozwiązanie e-Commerce PrestaShop zostało utworzone, aby móc korzystać z innowacji « Web 2.0 » takich jak AJAX oraz z ergonomii nowej generacji. PrestaShop prowadzi użytkowników poprzez katalog produktów w sposób inteligentny i transparentny, zmieniając zwykłych odwiedzających w przyszłych klientów. PrestaShop jest tak lekki i szybki, że nawet klienci posiadający niskie łącze, docenią zakupy na Twojej stronie!

PrestaShop został stworzony w 2005 roku przez pięciu studentów w szkole informatycznej Epitech. Pierwszy projekt, przetłumaczony na dwa języki (francuski i angielski) nosił nazwę phpopenstore (P O S). Twórcy postanowili udostępnić to oprogramowanie za darmo. Było ono testowane przez kilka małych firm.

Od 2005 roku oprogramowanie to stale się zmieniało; wersja 1.5.4.1 jest dostępna jako wersja « stabilna ». Jest ona przetłumaczona na 55 języków. Rozwiązanie PrestaShop, używane w ponad 150 krajach, jest światowym liderem w zakresie rozwiązań e-commerce (150 000 sklepów).

Zapraszamy również do odwiedzania forum dotyczącego rozwiązania Prestashop.

.

Drupal

Drupal to darmowy CMS oparty na PHP utworzony w 2000 roku. Korzystają z niego tysiące stron internetowych (około 1% stron na całym świecie).

Uwaga: Drupal w wersji 8 nie jest jeszcze kompatybilny z hostingiem www.

Pomoc OVH nie będzie w stanie odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące konfiguracji modułu Drupal.
Zapraszamy do skorzystania z tego przewodnika: Hosting www: Moduły CMS.

Zapraszamy również na forum poświęcone modułowi Drupal.

Instalacja automatyczna

Moduły te można zainstalować automatycznie z poziomu panelu klienta. Polecamy przewodnik na ten temat: Hosting www: przewodniki dotyczące modułów na hostingu www