Funkcje przygotowane z myślą o firmach

Lista funkcji Microsoft Exchange jest wzbogacana. Możliwości współtworzenia i współdzielenia danych pozwalają na szybkie udostępnianie informacji: kalendarze, kontakty, zarządzanie zasobami...Oferta dostosowana do potrzeb


Jest to Twoje pierwsze lub kolejne konto Exchange...
OVH zapewnia szybkie uruchomienie poczty elektronicznej. Exchange musi opierać się na nazwie domeny, która może być zarejestrowana w OVH lub u innego operatora. Jeśli korzystasz z usługi Exchange u innego dostawcy, możemy wykonać migrację bez utraty danych i przerwy w dostępie do usługi.

Wybór konfiguracji i ustawień
Usługę można konfigurować w prosty sposób z poziomu panelu klienta. W panelu tym udostępniamy funkcje, za pomocą których możesz dostosować rozwiązanie do swoich potrzeb. Aktywacja opcji (anty-spam, antywirus, itp.), przyznawanie kont, personalizacja usługi...
Oferta dostosowana do potrzebDostęp do kont e-mail z każdego urządzenia

Dostęp do kont e-mail z każdego urządzenia


Mobilne zarządzanie
Kontem Exchange możesz zarządzać z poziomu smartphone'a, tabletu, komputera. Jest to bardzo praktyczne w przypadku podróży.

Exchange ActiveSync
Exchange ActiveSync pozwala na jednoczesną synchronizację wszystkich operacji na wszystkich urządzeniach (smartphone, webmail, komputer stacjonarny).

Sprawdzanie starych e-maili offline
Dzięki systemowi przechowywania w pamięci cache możesz sprawdzać e-maile będąc offline. Jest to bardzo praktyczne w przypadku podróży i braku dostępu do sieci.Inne funkcje Exchange


Outlook Web App
Aplikacja OWA (Outlook Web App), która pozwala na dostęp do poczty elektronicznej z poziomu przeglądarki, została dostosowana do ekranów dotykowych.

Smart Search
Technologia Smart Search sprawdza sposób korzystania z usługi Exchange, w celu zoptymalizowania wyników wyszukiwania.

Współdzielony kalendarz
Kalendarz zawarty w usłudze Microsoft Exchange ułatwia organizowanie spotkań. Pozwala on na zdefiniowanie zaproszonych osób, wybór godziny i tematu, jak również sali i dostępności współpracowników. Możesz współdzielić kalendarz z innymi współpracownikami.

Książka adresowa
Możesz przygotować strategie książki adresowej, w celu spersonalizowania globalnej listy adresów. Segmentacja listy pozwala na wirtualne rozdzielenie użytkowników na poziomie książki adresowej i zoptymalizowanie listy adresów dla każdej grupy współpracowników.

Zwiększ bezpieczeństwo komunikacji
Dane są zainstalowane na serwerach we Francji. Tylko upoważnione przez ciebie osoby mają dostęp do poczty elektronicznej.
Moje konto klientaKontakt z Działem SprzedażyWebmail OVHcloud Blog

Witamy w OVHcloud!

Zaloguj się, aby złożyć zamówienie, śledzić jego status oraz zarządzać produktami i usługami

Zaloguj się