Dlaczego OVH wybrało Microsoft Exchange?
Kontakty OVH / Microsoft: historyczna współpraca


Od 2011 roku OVH proponuje usługę poczty elektronicznej Microsoft Exchange. Klienci korzystają z połączenia wieloletniego doświadczenia OVH w dziedzinie serwerów dedykowanych z profesjonalnym rozwiązaniem poczty elektronicznej.

Dowodem wzajemnego zaufania tych dwóch gigantów informatycznych jest to, że Microsoft był sponsorem Platinum na OVH Summit 2013.
Zalety usługi Microsoft Exchange
Microsoft Exchange jest aktualnie rozwiązaniem poczty elektronicznej wybieranym przez profesjonalistów. Jest to usługa posiadające wiele funkcji i pozwalająca na synchronizowanie katalogów pomiędzy różnymi urządzeniami, na współdzielenie konta lub kalendarza... Wersja 2013 korzysta z ergonomii i trybu offline pozwalającego na dostęp do e-maili bez połączenia z internetem.Synchronizacja usługi Exchange


Lync (Wkrótce dostępne)
Microsoft Lync to platforma komunikacyjna działająca w czasie rzeczywistym, która ułatwia przede wszystkim wymianę przez komunikatory i wideokonferencje. Jeśli posiadasz konto Microsoft Exchange, możesz je połączyć z informacjami z konta Lync. Udostępnij listę kontaktów,synchronizuj statusy obecności, organizuj konferencje Lync...
Microsoft Outlook
Konto Microsoft Exchange może zostać również skonfigurowane w znanym programie poczty elektronicznej Microsoft Outlook. W przypadku usługi Exchange 2013 Microsoft zmodernizował koncepcję aplikacji Outlook Web App. Microsoft Outlook Web App pozwala na dostęp do skrzynki Exchange z dowolnej przeglądarki www.