Bezpieczna poczta elektroniczna do obsługi wrażliwych danych

Nieoczekiwane sytuacje nie mają miejsca.
Jakość sieci i infrastruktury OVH pozwala na zagwarantowanie niezawodnej dostępności.Twoje ważne dane, zainstalowane we Francji


Exchange w OVH jest zainstalowany w naszych własnych centrach danych we Francji. Lokalizacja usługi Exchange we Francji zabezpiecza klienta przed ryzykiem związanym z zagranicznym prawem, na przykład z ustawą Patriot Act wprowadzoną w Stanach Zjednoczonych.

OVH zajmując 1. miejsce wśród dostawców infrastruktur internetowych w Europie* przekazuje swoim klientom całe swoje doświadczenie z zakresu bezpieczeństwa i dostępności danych.

Możesz również liczyć na reakcję ze strony naszego zespołu, obecnego 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu w naszych centrach danych.

* Źródło Netcraft, styczeń 2014
Twoje ważne dane, zainstalowane we FrancjiBezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwo danych


Twoje dane są wrażliwe. OVH proponuje więc infrastrukturę zbudowaną specjalnie do zagwarantowania poufności wymienianych informacji.

Każdego dnia bez dodatkowych kosztów OVH wykonuje przynajmniej jedną kopię zapasową Twojej usługi na innym serwerze.

Nawet w przypadku problemu ze sprzętem, Twoje dane są bezpieczne.Zaawansowana infrastruktura


Hosted Exchange

Każdy serwer Hosted Exchange jest wyposażony w podwójne łącze, dwa różne systemy zasilające, jak również w dwa osobne zasilacze podłączone do dwóch różnych sieci.

Routing i przestrzeń dyskowa są w pełni redundantne.
Zaawansowana infrastruktura
Private Exchange

Zamawiane zasoby charakteryzują się wysoką dostępnością. Są to zasoby dedykowane: nie są one rozdzielane na kilku klientów Private Exchange.

Dysponujesz więc własnym serwerem, który jest odizolowany od innych klientów.

Skrzynka e-mail jest w pełni zabezpieczona.