Nazwa, która przyciąga

dla firmy, marki lub bloga

Pobierz e-booka i stwórz niepowtarzalną nazwę

Efektem współpracy OVH z Justyną Fabijańczyk, zawodową projektantką nazw, jest praktyczny e-book, który przeprowadzi Cię przez proces tworzenia własnej, unikalnej nazwy dla Twojego projektu: firmy, bloga czy marki.

Thumbnail

Fundamenty marki

Stwórz spójny obraz marki z pomocą briefu marketingowego, który ułatwi i przyspieszy pracę.

Thumbnail

Grupa docelowa

Znajdź nazwę firmy lub produktu, która przemówi do Twoich klientów.

Thumbnail

Sprawdzone rozwiązania

Unikniesz błędów i sprawdzisz, czy nazwa nie stanowi ograniczenia dla Twojego biznesu.

Thumbnail

Domena

Dowiesz się, jak wybrać nazwę domeny i co zrobić, gdy wybrana nazwa jest już zajęta.

Pobierz e-booka i krok po kroku stwórz skuteczną nazwę

O autorce

Thumbnail
Specjalizuję się w tworzeniu atrakcyjnych, perswazyjnych i bezpiecznych nazw firm i marek, haseł firm oraz wyborze domen, które przynoszą korzyści – zwiększają rozpoznawalność, zapamiętywalność, zaufanie klientów. Z mojego doświadczenia skorzystały takie firmy jak IKEA, Getin Bank, Multikino czy Dr Irena Eris, na co dzień współpracuję także z agencjami reklamowymi z Polski, Danii czy Wielkiej Brytanii. Wspieram małe i średnie przedsiębiorstwa, startupy oraz organizacje NGO w tworzeniu atrakcyjnego wizerunku.

Justyna Fabijańczyk Projektantka nazw

Dlaczego właściwa nazwa jest ważna?

Startując z biznesem, przedsiębiorcy skupiają się  na aspektach związanych z produktem, sprzedażą i organizacją przedsięwzięcia, podczas gdy pierwszym krokiem, któremu powinni poświęcić uwagę, jest wybór właściwej nazwy. Niefortunnie wybrana nazwa nie trafi do grupy docelowej, a tym samym będzie rzutować na całą Twoją działalność, bez względu na to, czy prowadzisz blog czy firmę produkcyjną. Toksyczna nazwa niesie za sobą wiele długofalowych niebezpieczeństw. Pobierz nasz e-book i dowiedz się, jak samodzielnie stworzyć rozpoznawalną nazwę.