campagne PL
clock

Oszczędność


Zyskaj do 80zł netto rocznie na odnowieniu
clock

Szybko i łatwo


Transfer domeny .pl jest prosty i wymaga jedynie kodu Authinfo
clock

Jasne zasady


Transfer domen .pl
jest darmowy.Transfer domeny


Zapoznaj się z z naszym przewodnikiem o transferach domen.Każde rozszerzenie domeny ma nieco inne warunki transferu. Dlatego zanim rozpoczniesz transfer domeny do OVH, upewnij się:


  • W przypadku domen globalnych: przenoszona domena musi być aktywna i do daty wygaśnięcia pozostało więcej niż 60 dni; w przypadku świeżo zarejestrowanych domen - od dnia rejestracji musi upłynąć 60 dni.
  • Adresy email właściciela oraz aktywnych kontaktów: administracyjnego i technicznego są poprawne i widoczne w bazach whois (na te adresy otrzymasz wnioski o potwierdzenie transferu).
  • Domena została odblokowana do transferu u obecnego operatora oraz posiadasz kod authinfo pozwalający na rozpoczęcie operacji transferu.
  • W przypadku domen .pl należy posiadać kod autoryzujący transfer (kod authinfo). Należy również upewnić się, że minęło minimum 5 dni od daty rejestracji domeny. W przypadku domen .pl przenoszonych z Nasku nie trzeba posiadać kodu authinfo - należy złożyć zamówienie na stronie ovh.pl i przesłać do Nasku odpowiedni wniosek o transfer domeny.