Transfer domeny


Zapoznaj się z z naszym przewodnikiem o transferach domen.


Każde rozszerzenie domeny ma nieco inne warunki transferu. Dlatego zanim rozpoczniesz transfer domeny do OVH, upewnij się:


  • W przypadku domen globalnych: przenoszona domena musi być aktywna i do daty wygaśnięcia pozostało więcej niż 60 dni; w przypadku świeżo zarejestrowanych domen - od dnia rejestracji musi upłynąć 60 dni.
  • Adresy email właściciela oraz aktywnych kontaktów: administracyjnego i technicznego są poprawne i widoczne w bazach whois (na te adresy otrzymasz wnioski o potwierdzenie transferu).
  • Domena została odblokowana do transferu u obecnego operatora oraz posiadasz kod authinfo pozwalający na rozpoczęcie operacji transferu.
  • W przypadku domen .pl należy posiadać kod autoryzujący transfer (kod authinfo). Należy również upewnić się, że minęło minimum 5 dni od daty rejestracji domeny. W przypadku domen .pl przenoszonych z Nasku nie trzeba posiadać kodu authinfo - należy złożyć zamówienie na stronie ovh.pl i przesłać do Nasku odpowiedni wniosek o transfer domeny.

Dlaczego warto przenieść domenę do OVH?
tak OVH obsługuje już ponad 3,7 miliona domen. Łatwiej zarządzać wszystkimi domenami w jednym miejscu, dzięki temu możemy także zaproponować konkurencyjne ceny naszych domen.

tak Dostęp do API, które umożliwia zautomatyzowanie zarządzania domenami oraz integrację z Twoimi wewnętrznymi systemami.

tak Transfer domeny nie powoduje niedostępności Twojej domeny! Możesz w procesie zamówienia podać obecne serwery DNS swojej domeny i wszystkie ustawienia zostaną zachowane.

tak Wraz z transferem domeny, możesz zamówić darmowy hosting od OVH.

takHosting Start10M to:

- 10 MB przestrzeni dyskowej na Twoją wizytówkę
- adres e-mail o pojemności 5GB
- ochrona przed wrogim przejęciem domeny
- zarządzanie przekierowaniami www